» Poradna » Windows (a jiné OS)

Změna ikon na poznámkový blok

Zdravím.Syn něco (nevím co) provedl na notebooku a na hlavní liště se změnily ikony na ikony poznámkového bloku. Některé ikony i na ploše. Např. Gom, Chrome, Skype...Nainstalován Winows 7. Poraťe prosím.

Odpovědi na otázku

Vrat bod obnovení před synův zásah.Nastavení ikon je v registrech a ty se ti bodem obnovení vrátí.

Bohužel bod obnovení nejde.

Proč?Nebo to pouze neumíš?

Musíš zmeniť asociáce priradených súborov, nájdi postup na Internete.

START\Ovládací panely\Všechny položky Ovládacích panelů\Výchozí programy\Nastavení výchozích programů

Takže bod obnovení nebyl nastaven a ten co jsem našel tak nepomohl.Unassoc jsem stáhl a odkliknout Remove nejde.

Nastavení výchozích programů nepomohlo.Zkusil jsem dát na plochu nového zástupce pro Googl a ikona se změnila.Když na ní kliknu otevře se poznámkový blok.

Takže Všem moc děkuji. Unassoc jsem stáhnul po restartu znovu a už to funguje.