» Poradna » Ostatní

Změna hesla,nastavení

Dobrý den,Mrožíci :D chtěl bych se zeptat jak změnit heslo na obědnaném serveru od ClanWars na minecraft...pres FTP nebo konzoli...a email co my poslali sem smazal,bohužel ale hesla znám..2.jak nastavím aby když si hráči koupí VIP,VIP+ nebo nějaký kity aby to nešlo na nějaký ty....ale aby mě to šlo jako kredit na muj mobilní telefon a z toho bych mohl platit další server..Děkuji za odpovědi...chci udělat origo server(slavný pro hodně lidí) a druhej modovanej..

Odpovědi na otázku

Skus chovatelsku poradnu. Tu Mrožíci nie su.

..co kdyby ses raději zaměřil na studium mateřského jazyka..???..