» Poradna » Programy

Změna hesla

Mám na xp jeden ucet a nelze mi zmenit heslo :( nevim jak ho zmenit nebo odebrat pac mi vzdy napise heslo nebylo zmeneno :(

Odpovědi na otázku

nemas nastavene politiky hesel (a zadane heslo je nesplnuje)? nejaka blizsi chyba?MP

kdyz dam odebrat heslo tak mi to pise : heslo nelze odebratnevim jak ho zrusit mam nove nainstalovany xp a chtel bych zrusit heslo jsem jako administrator

tak zmenit nebo smazat? Mas fast user switching nebo klasicky logon?MP

radsi smazat a mam rychle prepinani uzivatelu

control.exe userpasswords2