» Poradna » Web a internet

Změna hesla routru

Mám od T-mobilu internet.Zadali jsme heslo co jsme dostali,ale heslo je slabé a pc pracuje pomalu.ChtChtěli jsme změnit heslo,ale bohužel nám to nepřijalo.Prosím o radu.Děkuji.

Odpovědi na otázku

Co má proboha společného heslo a rychlost počítače? To jako silné heslo = rychlý počítač?

To heslo mi zobrazuje,že je slabé .A když pc prijíždím antivirem,tak mi to ukazuje,že inernet je nebezpečný.

no áno... je dosť nebezpečný, takže táto hláška bude v poriadku

Tu odpověď co jsem teď napsala,platila pro Vás Semtam..To heslo co nám dali,je slabé.A abych mohla fungovat na tabletu,musela jsem si koupit aplikaci,která podporuje internet a nezobrazovalo se mi,že stále mám vyřešit slabé heslo routru.Už nevím jak bych to více měla vysvětlit.

Koupit aplikaci?

Ano aplikaci.Avast Securet Line.

OMG!

Blbý pokus o trolling, akorát se ztrapňuješ.

Nevím proč,bych se měla ztrapnovat.Chtěla jsem jenom poradit a né shazovat.

Já tě neshazuju. Jen beru tento dotaz jako pokus o trolling, protože normální uživatel by se obrátil na poskytovatele interetového připojení, v tomto případě T-Mobile. A popis problému je také jako z hlavy šílence.

Ok.Máš pravdu.

Pozvi si někoho zkušeného, tohle nemá cenu ;)

Nejdriv je treba si ujasnit, jestli chcete zmenit heslo, kterym se prihlasujete k wifi siti, nebo zda chcete menit heslo, kterym se prihlasujete do nastaveni routeru.Az bude tahle zakladni vec jasna, je treba otevrit manual k routeru (pripadne ho stahnout v .pdf z webu TM) a tam najit, jak a kde se to konkretni heslo meni.Nicmene, jak uz bylo naznaceno vyse, tak pokud se Vam samostatne nepodarilo vyse uvedene provest doted, bude zdaleka nejlepsi, kdyz na provedeni prizvete nekoho, kdo se v tom aspon trochu orientuje. Abyste taky treba neskoncila bez internetu..

Internet od T-Mobile je největší zhovadilost, pro kterou se rozhodne jen debil..

Měli jsme inernet od Future-net a ten byl nejslabší co znám.A mám televizi,která jde jenom přes internet,tak jsem musela pořídit silnější,aby televize šlapala.

T-Mobile má být jako normální internet do domácnosti..???Vždyť jsou to šílenosti.. Koukal jsem na jejich web.. To nemáš v blízkosti jinou možnost .. čili jiného poskytovatele..???

Mám a hafo,ale bohužel mi byl doporučen T-mobil.Teď už stim nic nenadělá.

Njn.. když ti to tedy bylo doporučeno..Nejlepší je prostě klasika.. Od poskytovatele mám do domácnosti natažený kabel, který si připojím do vlastního routeru.. nastavím síť ..a FERTIG.. rychlost netu alespoň 40/40.. za 350 kaček.. nebo 100/100 za 500 kaček..

to je sice hezke, ale na to musis bydlet jen ve meste a jeste na spravne adrese, ostatni maji smulu a jeste dlouho budou mit na neco podobneho

Velmi správně. Doporučuji nedat heslo žádné - co je možné - a Internet přestane pracovat.A bude klid.Obdivuji logiku některých žen. Je neotřesitelná (ta logika).

Když není chlap schopný zjistit nic,tak mi nic jiného nezbývalo,než se tady optat.Snad se nestalo nic hrozného.No ona (ta logika)u některých chlapů,taky není žádný zázrak.

A mimo naproste kecy o genderu nebo "strasnem" internetu od TM (aniz by nekde bylo slova o tom, o jake pripojeni se jedna), resite jeste ten puvodni problem? Vite, jake heslo chcete menit? Uz mate ten manual? Cetla jste ho a heslo zmenila? (Nebo je cilem si jen tak popovidat predstiranim dotazu v Poradne? Zatim to tak totiz vypada - jako nenapadity trolling..)

Dobrý den,mám na vás dotaz jak se mění heslo u routru díky za odpověd