» Poradna » Programy

Změna hesla ne seznamu

Nemohu to najít, chci si po čase u mailové schránky na Seznamu, či na Volným změnit heslo. Nevíte prosím, kde se to činí. Děkuji Werner

Odpovědi na otázku

Wernere, Wernere, netrop si srandu a jdi po přihlášení na své e-meilové schránce do nastavení-heslo.

No jo, já se snažím, ale moji snahu to tzv. neakceptuje a změna nic. Já si snad budu muset udělat novou stránku. Bůh ví, v čem je problém. Jinak děkuji Zdraví Werner

Pokud se nedaří, nemusí být chyba na straně uživatele, chce to znovu zkusit akci o pár dnů déle. Inu je to zdarma.

Pane, děkuji Vám, již to je hotové. Musel jsem tam vyplnit ještě nějaké povinné údaje, asi jako kontrolní. Děkuji Zdraví Vás Werner

Nemohu najít změnu hesla