» Poradna » Web a internet

Změna hesla na fb

Dobrý den rád byc hse zeptal moje přítelkyně mi změnila heslo na facebooku a píše to že lze změnit až za žé dní což si nemohu dovolit tak dlouho čekat jak vyřeším tento problém děkuji . :)

Odpovědi na otázku

..sér na Fb.. to bude nej volba..

Dát mezitím přítelkyni výprask?http://abload.de/img/dragoncanest3j7v.jpgzn. pouta jsou povolena?http://abload.de/img/handcuffs2bpd4b.jpg__Nebo kontaktuj Marka co to tam má za bordel.

změnila jméno :D

..a co takhle založit nový profil..???..ovšem jestli máš na starém profilu miliony přátel, bude těžké je všechny kontaktovat, abys znovu získal jejich přízeň a měl je všechny úhledně pod jednou pokličkou.. a to je opravdu na prášky..

střískáš za to svoji milou až nebude mít kůži bílou, pak budeš mít mulatku, minimálně do pátku. Na fejcbuk se vybodni, tam lezou jen svobodní

Otázka se nabízí a je nabíledni,kolik je to vlastně těch žé dní? Pokud je to málo tak bych počkala,pokud je to hodně tak bych si zatím šla zoufat.