» Poradna » Ostatní

Změna hesla a uživatele programu Praga Strašnice IČO61057916

Dobrý den,

vím asi položím velmi banální otázku, nevím si však s jejím vyřešením rady.

Ráda bych si změnila uživatele, vyskakuje mi však hláška Nemáte patřičná opravnění k provedení akce.Chybí oprávnění přístupu.Přístup může povolit administrátor systému.
Bohužel jsem se od kolegů nedozvěděla kdo jím je nebo kdo jím do mého nástupu byl. Pracuji tak v Aladin již 5 měsíců pod jménem původní zaměstnankyně, což se samozřejmně nelíbí jak vedení, tak i zákazníkům.

Mohu tedy požádat o radu, jak z této situace?

Děkuji Novotná P.

Odpovědi na otázku

Absolutně nechápu proč tento dotaz pokládáte na zive.cz. Toto je otázka na vašeho vedoucího, který je za vás zodpovědný a měl by vědět co dál dělat aby to dal do pořádku. Pokud to tedy není nějaká černota.

Zas tak banální otázka to není, ale jak už psal "keijei", žádáš o radu na špatném místě. Těžko uvěřit, že se administrátor před kolegy i před tebou celou dobu obratně skrývá. Pokud se již 5 měsíců situace nelíbí vedení, asi ti každý poradí obrátit se přímo právě na vedení.

Obrať se na svého šéfa, případně na dodavatele toho programu.

promiň, ale proč ona jako zaměstnankyně, by se měla obracet na dodavatele programu? Od toho snad jsou v každé firmě placeni jiní lidé, ne? Jinak souhlasím s tím, že na to má nadřízené, ovšem pokud oni umí jen buzerovat a neporadí, tak to má blbé

V normalne fungujici firme / instituci to resi spravce site, respektive IT oddeleni, bud primo nebo prostrednictvim nadrizenych. V nenormalne fungujici ci v nefungujici firme ci instituci se zrejme tonouci i stebla chyta... :o(((((

PS: Tazatelka by mela zvazit, zda je dobre verejne a v takovych souvislostech uvadet to, co uvedla v nadpise vlakna. U normalni firmy je to v rozporu s pracovni smlouvou a vede to k pracovnepravnim postihum...

Obávám se, že tazatelka není příliš zběhlá. Tady by měl zasáhnout admin a zkrátit název dotazu.