» Poradna » Notebooky

Změna grafické karty

Zdravím potřeboval bych co nějrychji poradit jak změnit grafickou kartu totiž teď je nastavena integrovaná od Intel a když zapnu hru tak je na 100% proto bych to chtěl změnit na AMD dedikovanou, ale nevím jak ?

Odpovědi na otázku

"co nějrychji poradit " - neklamKeby si chcel rychlu radu, tak by si napisat * aky PC* aky OS* ake ovladace su nainstalovane (kde si ich stahoval)?

Jedna se o notebook Lenovo IdeaPad 300Je tam Windows 10 a ovladače jsou nejnovější aktulizovane a stahoval jsem se z oficiální stránky AMD.

Takze mas chybu. Vyrobca dedikovanej grafiky je Lenovo, nie AMD.Firma AMD dodava len GPU (graficky chip) a vobec netusi do akej konfuguracie ho odberatel pouzie.Takze len vyrobca NB moze napisat ovladac, ktory umoznuje automaticke prepinanie grafik podla potreby.Na notebook (zo zasady) stahuj ovladace len zo stranky vyrobcu NB.

Zkus se podívat do BIOSu, zdali tam není přepínání grafik, nebo by to mělo být v nastavení od AMD.