» Poradna » Windows (a jiné OS)

Změna funkce klávesnice na notebooku

Zdravím,obracím se na Vás s prosbou. Mám poměrně nový notebook značky Umax a mám problém s klávesnicí. Konkrétně se jedná o to, že po určité době (zejména po delší nečinnosti na pc při sledování filmů) se mi samovolně naprosto změní funkce klávesnice. Například stisknu tlačítko na klávesnici (např. "B") a spustí se mi automatické předčítání, nebo při stisknutí jiného tlačítka se mi spustí nabídka start apod. Nevíte, prosím Vás, co s tím?Předem děkuji.

Odpovědi na otázku

Třeba-Zkusil bych odinstalovat ten SW co to způsobuje-zakázat funkce pro Usnadnění-vyměnit tu politou klávesnici