» Poradna » Programy

Změna barvy pozadí při "režimu zobrazení" - Photoshop

Zdravim, nějak se mi podařilo při práci ve Photosopu změnit barvu pozadí v režimu zobrazení. Dost často používám různé režimy zobrazení, při zmáčknutí klávesové zkraty "F" si vždy najedu na ten režim, který mi vyhovuje a měl jsem šedé pozadí a mohl jsem se při zmáčklém mezerníku pohybovat v dokumentu. Což normálně funguje taky, jenže se mi nějak podařilo změnit barvu pozadí z šedé na modrou a černou, které jsou naprosto nevyhovující a ztrácí se tím možnost využívat tuto funkci. V nastavení jsem nic nenašel, jak změnit barvu, chvíli sem koukal po googlu a jen raděj, jak používat režim zorbrazení a nikde jsem nenašel možnost změny barvy pozadí v tomto režimu "na celou obrazovku s nabídkami". Poradíte prosím, děkuji.

Odpovědi na otázku

Tak, už sem na to přišel. Chvilku sem prolejzal weby, ale nic sem nenašel, tak sem zkusil sám zapátrat. A hle, našel jsem to. nějako se mi podařilo přepnout do černý barvy a teď jsem přišel na to, že se musí mimo vyhrazené malířské plátno kliknout pravým tlačítkem a tam zvolit barvu.

Uf, díky. :)