Změna barvy monitoru

Nazdar všichniod včerejška se mi na monitoru mění barvy jako kdybych před něj dal barevnou folii. nejčastěji je barva červená ale zdá se mi jako by tam lezla i modrá a zelená barva, ale ty 2 barvy nejsou tak živé jako ta červená.Nevíte jak z toho ven???????díky Martin

Odpovědi na otázku

Jaký máš monitor? Uveď značku, typ, připojení, a další podrobnosti.

Já mám v Linuxu akcelerovanej desktop a vy ve Windowsech ne. Já v linuxu nemám viry, rootkity a ostatní bordel, kdežto vy ve Windowsech furt. Mě nehrozí, že mi spadne počítač, kdežto vám vjednomkuse. Já si můžu nastavit všechny barvičky v KDE, protože KDE rulezzz a ve windowsech je to natvrdo šedé. Já mám zadarmo v Linuxu defaultně předinstalované už i aplikace iptables, xmms a mozilla. Linux má OBROVSKY VELKÝ UPTIME, daleko větší než ty vaše posraný náhražky operačního systému. Vy musíte složitě klikat, jenže já, fiškus, si napíšu do commandlajny jen if [ -f ~/.bashrc ]; then . ~/.bashrc; fi. Kdybyste nebyli vymaštění imbecilové tak byste už dávno nádherný kvalitní operační systém Linux používali jako každý normální člověk !!! Jste jen tupci a hovada jdoucí s davem. LINUX RULEZZZZZZ!!!!!!! Beztak je máte ukradený vy socky s nagelovanejma vlasama. Je mi z vás na blití.

Ty si asi kokot ne ? Proč nám tady nadáváš jen protože máš posranej linux a my windows. Ani tě neznáme tak se dej do pohody a di si zapnout ten tvůj LINUX a hlavně drž hubu.

Dodatek:podle mě je Linux rychlejší než win v Linuxu tam není tolik bordelu

Já mám v Linuxu akcelerovanej desktop a vy ve Windowsech ne. Já v linuxu nemám viry, rootkity a ostatní bordel, kdežto vy ve Windowsech furt. Mě nehrozí, že mi spadne počítač, kdežto vám vjednomkuse. Já si můžu nastavit všechny barvičky v KDE, protože KDE rulezzz a ve windowsech je to natvrdo šedé. Já mám zadarmo v Linuxu defaultně předinstalované už i aplikace iptables, xmms a mozilla. Linux má OBROVSKY VELKÝ UPTIME, daleko větší než ty vaše posraný náhražky operačního systému. Vy musíte složitě klikat, jenže já, fiškus, si napíšu do commandlajny jen if [ -f ~/.bashrc ]; then . ~/.bashrc; fi. Kdybyste nebyli vymaštění imbecilové tak byste už dávno nádherný kvalitní operační systém Linux používali jako každý normální člověk !!! Jste jen tupci a hovada jdoucí s davem. LINUX RULEZZZZZZ!!!!!!! Beztak je máte ukradený vy socky s nagelovanejma vlasama. Je mi z vás na blití.

pozri si konektor. Su 2 moznosti, bud je iba zle zastrceny alebo je v nom zohnuty niektory pin

Nebo je poskozeny kabel, odchazi grafika atd.Vcera jsem mu to sem vsechno vypsal, jeste kdyz byla problemem jenom zelena barva a rozmlzeni obrazu. Nez porad zelenou, to uz je lepsi stridani barev, kdyz uz se to nesnazi napravit.

tak to uz pomoze len prestriekanie ciernou matnou...

ahoj

Patrně Ti vypadává jedna barevná složka (červená, zelená, modrá), příčinou bude buď poškozený či špatně připojený datový kabel, případně závada uvnitř monitoru (studeňáky na desce obrazovky).

Rád bych tímto poděkoval Váženému panu Lunuxákovi za hodnotný příspěvek do tohoto fóra . Ten počítač stojí na jenom místě v kanceláři už 2 roky. Věřím že monitor AOC CRT který je u tohoto počítače použit nevydrží na věky, jen jsem chtěl od někoho rozumného komu se takováhle věc přihodila poradit co nebo popř. jak z této lapálie ven. Přesto Vám všem děkuji. Martin

Mel jsem na svem starem CRTcku (BTW taky to bylo AOC) stejny problem.Proste odeslo neco v monitoru.Nechal jsem to za asi 2500,- opravit (bylo to pred 6-ti lety). Nemyslim si, ze v dnesni dobe ma smysl CRT momnitory nechat opravovat. IMHO je vyhodnejsi si koupit nove LCD.Nez ale monitor vyhodis,zkus se podivat, jestli mas dobre zastrceny kabel od monitoru do GK (jestli se nevikle) nebo jestli neni kabel nejak viditelne poskozeny.Pripadne zkus jiny monitor + jiny kabel, jestli to neni grafarnou.IMHO to ale nejspis bude odchzejici monitor.

Myslím, že AOC má 3 roky záruku. Pokud není starší lze zdarma opravit. Včetně zdarma dopravy. Více na www.ceskyservis.cz

Zkoušel si dát na Ploše: Vlastnost\Nastavení\Upřesnit\Monitor\Vlastnosti\Ovladač\Aktua lizovat(?), ovladač monitoru taky čas od času může odejít, AOC dříve používal.