» Poradna » Programy

Změna barev po spuštění hry

Zdravím, jelikož už jsem vyzkoušel všechny možnosti, co mě napadly, zkusím se obrátit sem.Už nějakou dobu se mi po spuštění World of Tanks změní barvy, jsou takové sytější a tmavé. Vždy stačilo hru jednou dvakrát vypnout a zapnout a barvy byly v pořádku. Jenže včera přestalo fungovat i tohle a barvy takto zůstanou i po vypnutí WoT. Pomůže restart PC nebo jenom odhlášení.Spustí se to v pořádku jenom v okně, což není ideální. Po přepnutí do plný obrazovky se to opět rozbije.Zkoušel jsem přeinstalovat hru, ovladače, spuštění v bezpečném režimu, s obnoveným grafickým nastavením... . Napadá vás, čím by to mohlo být a jak to spravit?

Odpovědi na otázku

Dobrý den,prosím zda by někdo neporadil.Při spuštění hry Euro truck má hra převrácená barvy,červená je modrá atd.Po zavření a opětovném spuštění se barvy na hře zobrazí správně,ale zase se rozhodí na počítači.Po restartu počítače se vše vrátí,počítač běží dobře ale hra je zase rozhozená barevně.Jinak vše pracuje OK.Děkuji.

Opraveno,díky foru Microsoft.Supr