» Poradna » Notebooky

Žlutý trojúhelník v správci zařízení

Driver Date: 06/21/2006Driver Version: 10.0.19041.488Driver Provider: MicrosoftDriver Section: BADDEVICE.Dev.NTDriver Rank: 0xFF0000Matching Device Id: USB\DEVICE_DESCRIPTOR_FAILUREOutranked Drivers: usb.inf:USB\DEVICE_DESCRIPTOR_FAILURE:00FF2000Device Updated: falseParent Device: USB\ROOT_HUB30\4&599a2d3&0&0správce zařízení žlutý trojúhelník u řadiče USB. Windows 10 sestavení nejnovější 19042.630.Kde hledat chybu ??

Odpovědi na otázku

u výrobcu dosky ak je to stolný pc. na podpore výrobcu v prípade noťasu. vypadá to na chýbajúci driver čipsetu

Pokud to nastalo po aktualizaci, vrať změny ovladače a zakaž aktualizaci ovladačů.

noťas Legion .

to je tuším UK výroba. pohľadaj drajvre u výrobcu a ako bolo spomenuté, zakáž updaty ovládačov

Přesný typ "noťasu" by nebyl ?

zařízení bylo zastaveno, protože oznámilo potíže. (Kód 43)A request for the USB device descriptor failed.

Tu jsou všechny kódy i ten tvůj 43 a instrukce jak postupovat https://support.microsoft.com/cs-cz/help/310123/error-c...

nic nezabírá .asi to nějak souvisí s tímhle Hewlett-Packard - USB - 6/1/2018 12:00:00 AM - 46.2.2631.18152 každý den to instaluje WIN Update. Je to ovladač tiskárny ,zkusil jsem ho nainstalovat znova to taky nepomohlo.

A není třeba v aktualizacích,nastavení systém aktualizace a volitelné aktualizace nám se tam občas tyhle aktualizace objeví ke stažení.

Tohle mi delal avast.Po odinstalaci ransomware filtru v avastu zluty trojuhelníkI s Usb radicem zmizel.

Máš k tomu laptopu něco připojené do USB?

Stalo se mi to taky. Taky Legion. Prestala kvůli tomu fungovat integrovaná kamera. Stačilo jen zakazat ten usb řadič kde svítí trojúhelník a zase ho povolit. Od té doby to běží. Nechápu...