» Poradna » Notebooky

Zlomený konektor od sluchatek zaseknutý v notebooku

Dobrý den zasekl se mi konektor ve sluchátek uplne na dně.A potřeboval bych pomoc jak ho vyndat nejsou napády?

Odpovědi na otázku

Sirka, vteřinové lepidlo.A pak servis.

od poslednej takejto otazky sa nic nezmenilo, tak ze to v poradni najdes.

Kvalitní sekundové lepidlo - malinká kapička na nějakou tyčinku (třeba kulaté párátko zastřižené na plocho - opatrně zasunout do konektoru - přitlačit na zbytek jacku - přidržet cca 10 sekund - chvíli vyčkat (5 minut) - opatrně táhnout ven. Pokud není extrémně zaseknutý, bude vytažen. Jen dávat pozor pi zasunování tyčinky, aby se nezalepil vnitřek konektoru.

Kolik ti je let?Pakliže na to nestačíš sám, a to není žádná zvláštnost (zařízení jsou velmi sofistikovaná), zanes to do servisu.Nějakou kačku to sice bude stát, ale máš to druhý den hotový.