» Poradna » Notebooky

Zlomené panty na notebooku

Ahoj viete mi poradiť či sa to dá este opraviť?je to vlastne komplet podlomene a z displayovej časti zospodu sú odpoledne 2 káble tuším čierny a biely notebook funguje ale neviem kam patria tie 2 kabliky prosím o radu je to asus.

Odpovědi na otázku

Ahoj,praskle panty se neopravuji, ale meni se za jine. Obcas se stane, ze se ponici i vrchni kryt LCD (do ktereho jsou upnuty panty), takze je treba vymenit i ten. Cerny a bily kablik je od WIFI, takze protahnout skrz notebook a pripojit na wifi kartu.

No wifi kartu na ten kablik urcite pripojit nejde. Ale slo by na nej pripojit wifi antenu.

Jste si jisty? Kabliky urcene k wifi jsou na jednom konci opatreny konektory urcene na pripojeni k wifi karte a na druhe strane jsou zakonceny (napevno pripojeny) k wifi antene.