» Poradna » Notebooky

Zlomená koncovka

Zlomila sa mi koncovka a neviem hu vytiahnuť z pc rozoberať ho nemôžem lebo by som stratil záruku, Máte nejaké rady?Alebo neviete ako vypnúť jack? Pretože mi nejde zvuk... Ďakujem za odpovede

Odpovědi na otázku

Zalezi ako silno drzi v tej zdierke. Mozes vyskusat do zdierky vlozit kus kovu 3.5mm a na jeho koniec prilozit neodymovy magnet, pri troche stastia ten kolik ostane prichyteny a vytiahnes ho.Samozrejme treba vypnut pc. :D

Nemám magnet , Neviete kde by som vypol jack?

A nejspíš by ti ani nepomohl, Jacky jsou obvykle z poniklované mosazi.

Jj, dal som si tu namahu, nasiel sluchadla a magnet. Koncovka je nemagneticka.

Jack nevypneš, musíš to vytáhnout.

vsak uz ho vypol

Nechapu, jak se muze zlomit jack v komektoru, ono to jde hodne tezko i mimo nej ... To bude srandy s jeho nastupci, co toho nevydrzi ani 1/10 ....Rada? Odnest do servisu s informaci, co se povedlo a zakrok zaplatit.

Zkus nahřát jehlu a vraz ji do jacku......snad tam bude trochu plastu aby se to zažhavilo a chytlo. Ještě mě napadá na špendlík vtřeřinového lepidla loctite a pozaschnutí vytáhnout.