» Poradna » Počítačové sítě

Zkusenosti z StraightCore WRT-311 a nebo z novym WRT-312

Zajimalo by me co si myslite o techto APckach. Spise o tom novejsim modelu WRT-312. Ten starsi WRT-311 je dobrej ale co ten novej WRT-312 jestli je stejne kvalitni jako WRT-311. A nebo jste zjistili nejake nedostatky oproti WRT-311. Diky za vas nazor a skusenosti.

Odpovědi na otázku

Velkej problém byl firmware. Ale ted vyšel 1.6.0 a ten už je v poho. 99% funkcí funguje tak jak má. Takže bych se toho nebál. Je to defacto stejné jaké wrt-311 akorát menší (jinej plošňák). Takže zatím nevím jak se to bude chovat v létě. Ale snad OK.Jinak 311 má trafo 12V a 312 trafo 7,5V takže pokud to chceš napájet po ethernetu na větší vzdálenost tak bych volil 311