» Poradna » Web a internet

Zkušenosti s inzercí na Inzerce.czprostor.cz ?

Nedávno jsem četl příspěvky, jak byl někdo okraden na Aukru, Bazoši, a tak dále. Zájímalo by mne, zda má někdo zkušenost s nákupem na stránkách Inzerce.czprostor.cz. Na tyto stránky jsem se totiž dostal náhodou, protože oni provozují ještě stránky pro ženy Blog-cestovani.czprostor.cz, kde je odkaz na inzerci pro maminky. Děkuji za rady.

Odpovědi na otázku

Nemám zkušenosti ani s aukrem, bazošem a ani s tím shitem na který děláš reklamu. Já mám zkušenost jedině s Annoncí, která kdysi dávno vycházela jako noviny. Vím že jsme tam s kamarády kdysi poslali inzerát že prodáváme motorku za super cenu a dali jsme tam telefon na kamaráda ze kterého jsme si chtěli vystřelit. A náramně jsme se nasmáli, protože ten kamarád asi následující týden nedělal nic jiného než že každému do telefonu vysvětloval že žádnou motorku nemá, a nic neprodává a posílal je do všech možných řití.

Podle mě, do doby, než jsi sem uvedl ten web, tak ta šance na okradení na tom webu byla minimální, protože jej nikdo neznal, teď, po uvedení tu, známý bude a jelikož si zlodějové budou myslet, že tam ti uživatelé budou méně obezřetní a neotrkaní jako na aukru, bazoši a podobně, takže teď je tam ta šance na okradení naopak dalekop větší.

Jo a ten web dělají nějací idioti, ani správně naincludovat font neumí, já bych tomu webu vůbec nedůvěřoval, působí na mě jako slepenec od amatérů, co tomu vůbec nerozumí.

Na takovém pochybném serveru nic nekoupíš ani neprodáš, protože ho nikdo nezná a nikdo tam nechodí. A podvody jsou samozřejmě všude.