» Poradna » Web a internet

Zkusenost s obchodem byee.store

Nasel jsem zajimavou, az podezrele, nabidku na 3D tiskarnu prodavanou na buyee.store.https://www.buyee.store/index.phpMate nekdo zkusenost s nakupem na tomto portalu?

Odpovědi na otázku

Poradím ti, zkus použit mozek. Sice to občas bolí, ale vyplatí se to ;) Vážně si myslíš, že ti někdo prodá funkční 3D tiskárnu za 1000kč? Vážně jsi tak hloupý, že se na toto musíš ptát?

O tyhle tiskárny se moc nezajímám, ale z toho, co vím o mechanice a podle obrázků a videa bych tipoval cenu takového stroje min. na 1000,- US dolarů. ☺

Asi bych to neriskoval. To je nejspíš tohle https://suite.endole.co.uk/insight/company/09121418-...

Neriskoval? Takovou nabídku přece nemůže nikdo s IQ>50 ani na sekundu zvažovat. Tohle není risk. Riskování je to tehdy, když je aspoň nepatrná šance, že to vyjde (třeba Sportka). Tady není šance vůbec žádná, takže to není risk, je to vyhození peněz :)

Nutíš mi plýtvat slovy, tak to napíšu na plná ústa - někdo použil data neaktivní firmy a šance, že něco dostane je 0.

Řekl bych, že tím překlepem jste to v nadpisu trefil. Viděl bych to na Bye Money...

za tu cenu nedostaneš pomalu ani ten display/ovládání co na tom je :D podívej se jak vypadá aktuální Prusa a za kolik je a pak si polož otázku, zda tohle může stát 40$ :D