» Poradna » Web a internet

Zkušenost s coinbase

má někdo zkušenost s coinbase? Hlavně mi jde o to jak dlouho trvá transakce přesunu eth z MyEtherWallet. Poslal jsem a už je to přes hodinu a nic není vidět že bylo přijato v mém účtu.

Odpovědi na otázku

Zalezi na mnozstvi ktere posilas. Ovsem MyEtherWallet ti nabizi po transkakci odkaz, kde muzes prubeh sledovat. Pak jen musis na Coinbase najit, kolik potvrzeni vyzaduji pro zapsani na ucet. U Krakenu je to 30.

Dnes jsem to zkoušel a po 50 potvrzeních se mi připsali z MyEtherWallet do coinbase. Trvalo to cca 22min. Posílal jsem 0,5 ETHhttps://goo.gl/GBsiuU - 10 babek pro každého