» Poradna » Mobily

Zkušenost iPhone 7 Plus x iPhone 8 Plus

Dobrý den,rád bych se zeptal, zda má někdo zkušenost s rozdílem mezi těmito dvěma modely. Vybírám, který z nich si koupit a nejsem si jistý, zda 8 nabízí o tolik víc v porovnání s cenou. Je tam velký rozdíl výkonu, funkcí?Prošel jsem si různé recenze, ale ty většinou zmiňují jen technické rozdíly, nikoli však rozdíl v plynulosti, kvalitě fotoaparátu atd.Děkuji za odpovědi.

Odpovědi na otázku

Mam iP7 a muzu pouze rict ze sklenena zada na iP8 my prisla lepsi co se drzeni tyce, kovova daleko vice klouzou. Pokud ale budes mit ochrany obal, je to jedno.Co se tyce vlastnosti (rychlosti atd.) zde jsem zadny rozdil nezaznamenal :)

Díky!

Já bych si to rozmyslel kvůli procesoru. Obecně je IP8 jen drobnější vylepšení IP7, ale co se týče procesoru, tak je tam skok veliký. Možná to nebude tak znatelné teď (i dkyž je tam rozdíl - vlastním IP8+), ale s dalšími verzemi ios to bude čím dál tím víc znát..Můj názor

ked vynecham rozdiely v cipovej vybave, tak rozdiely su tieto:1, hmotnostny rozdiel: iPhone 7 plus 188g vs iPhone 8 plus 202g2, material hlinik vs sklo, na to navazuje bezdrotove nabijanie v pripade iPhone 8 plus3, podpora rychlo nabijania a rychlejsieho prenosu dat po kabli v pripade iPhone 8 plus4, natacanie videa v 4K 60 fps v pripade iPhone 8 plus5, Bluetooth 4.2 vs Bluetooth 5.06, Supports Dolby Vision and HDR10 content v pripade iPhone 8 plus