» Poradna » Windows (a jiné OS)

Zkratka prepinani monitoru

prosim o radu ,mam notebook lenovo v330 a na nem intel hd 620,drive jsem mel na jinem notasu u starsi grafiky moznost prepinat mezi monitory zkratku ctrl alt f1 ale bohuzel tady to v nastaveni nikde neni.nema prosim nekdo nejakou radu jak to tam dostat.dekuji

Odpovědi na otázku

Windows 10 = Win + P další klávesové zkratky jsou v ovládacím panelu grafiky.

dekuji ale o to mi nejde jde me o to ze drive mi po te zkratce vyjely obrazky tech pripojenych monitoru a ja jsem klepl na ten ktery chci.to win p je na nic protze ani nevim ktery se me momentalne zapne.