» Poradna » Windows (a jiné OS)

Zkratka CTRL+ALT+DEL byla chyba, prohlásil Bill Gates

Jo, jo nikdo nemládneme. Bohužel.http://www.novinky.cz/internet-a-pc/software/31...

Odpovědi na otázku

Proč to sem zase dáváš? Vždyť to postrádá smysl...

Tak ten článek jsem už četl někdy před týdnem, ale jsou lidé, kteří o té zajímavosti, který na sebe prásknul Bill Gates ještě neví, takže si ten článek ještě rád někdo přečte. Pokud takový článek se objeví v Poradně, automaticky se objeví i Google vyhledavači a někdo zadá CTRL+ALT+DEL a díky tomuto threadu v Poradně zjistí, že to bylo historicky špatné řešení. Potom objeví ten člověk i Poradnu a web živě.cz a idnes ringier získá dalšího čtenáře a potencionálního zákazníka zadavatelů reklam, které zpětně zase živí i redakci a financuje tento web o počítačích a IT.

Vloženo: 27. 9. 2013 15:41. Kdo tohle exhumoval a hlavně proč?