» Poradna » Ostatní

Zkoušel jsem všechno možné, ale nemohu se připojit. Jak, prosím, zjistím ID?

Zkoušel jsem všechno možné, ale nemohu se připojit. Jak, prosím, zjistím ID? Na televizoru funguje you tube, prohlížeč, aplikace, ale nemohu se dostat k televizním programům. Poraďte, proswím, co mám udělat. Děkuji. Petr Sedláček

Odpovědi na otázku

Ptáte se na tom pravém místě, vaše ID je 381571057. Nemáte zač

Dle popisu problému v dotazu, ve mne výraz "ID" evokoval pouze 2 slova (začínají stejnými písmeny)..nedokázal jsem si pomoct a jemu poradit.