Zklamání z nového zdroje + vrácení(mohu?)

Zdravím, ve středu či ve čtvrtek jsem si vyzvedl zdroj Corsair RM 650. Vyměnil jsem ho za ZALMAN ZM500LX, neboť většina říkala, jaký je to sh*t a také bzučel při zátěži. Bohužel nový je na tom stejně, sice bzučí méně, ale pořád to někdy slyším. Jsem z toho strašně zklamán, protože moje sestava není taková, že by byly nedostačující zdroje(FX 8300 OC 4.1 + R9 270X Windforce) a dát za zdroj s cestou 3100 a mít stejný výsledek, tak to fakt neberu. Mám vše kromě obalu, který jsem vyhodil a chci se zeptat, zda mám pořád právo zboží vrátit, protože to chci udělat, pokud budu moci.

Odpovědi na otázku

A proc jsi ho vymenil za RM? Vzdyt nemas tichou sestavu...

Na slovensku ho vratit mozes ak bolo z internetoveho obchodu do 7 dni, ale iba v stave aby ho predajca mohol predat- teda vratane obalu a komplet prislusenstva. Bez obalu ho mozes akurat reklamovat a predajca ma 30 dni na vybavenie reklamacie. Myslim ze u vas je to rovnake...

Samozřejmě jej můžeš vrátit do 14ti dnů bez udání důvodu. Jinak bych osobně volil nějaký 600W Enermax, u kterého tyto problémy mít rozhodně nebudeš a ještě ušetříš 500-1000 Kč,- .

Ale jestli nemáš od toho obal, no tak to nevím, vrácení by mělo být kompletní včetně obalu (v originálním balení) .

Obal není třeba. ☺

Díky :)

Pro reklamaci ne, v případě vrácení ve 14 denní lhůtě si ovšem může prodejce účtovat nějakou částku za navrácení zboží do původního stavu (v tomto případě za nový obal).

To mi nevadí :)

Enermax? Myslis ty cinske zdroje?

Co se dnes v Číně nevyrábí že, ale Enermax dělá opravdu jedny z nejlepších zdrojů na trhu. Jenom pozor na levnější kousky, které zařadil tento rok do své nabídky, které nejspíš budou nevalné kvality. Ale ty dražší jsou stále špička na trhu.

Nemáte pravdu. Enermax = rebrandovana OEM china. Uz asi 5 let, mozna i vic. Enermax DELAL "jedny z nejlepších zdrojů na trhu". Uz davno nedela. Samozrejme mohou existovat vyjimky, ale Enermaxem bych se dneska uz nezabyval.

Co to meleš čoboláku?Enermax je pořád in.☻♥♦♣♠•◘○

Tak mozna ve tve hlave.

A jedinej použitelnej je podle tebe Corsair,co?

Kašpare

To tvrdis?

Však aj Corsair má lepšie kúsky, len sú drahšie... sám mám Corsair AX760i a ten teda určite nebručí, nehučí a aj pri záťaži je po pár hodinách len vlažný...

Čína dovede vyrábět naprosté šmejdy a hned vedle toho na jiné lince to nejkvalitnější zboží. Jde jen o to kolik je jim zákazník ochoten zaplatit. Rovnice čína = šmejd je nesmysl.

"Jde jen o to kolik je jim zákazník ochoten zaplatit."Samozrejme. Enermax neni ochoten platit hodne. Uz to konecne chapete?

Ne Enermax , ale ty , zakaznik.

Koncovi zakaznici si neobjednavaji vyrobu zdroju v cine.

Ono když nahrazuješ šrot průměrem zázraky čekat nemůžeš, zdroje Corsair řady RM se od řad VS, CX a CS liší tím že jsou použitelné a není to brak, Corsair má dobré zdroje řad AX, AXi a HXi jelikož vnitřnosti dodává Seasonic a jsou téměř totožné s jeho řadou Platinium což je špička. Takže kdyby sis koupil Seasonic SS-650RM tento problém bys neřešil:)

Corsair rady RM a RMi jsou špičkové zdroje. Ale chápu, že pro tebe to je vcelku novinka.Jinak tyto zdroje jsou do normalnich sestav NAPROSTO ZBYTECNE. Staci si koupit Corsair rady CX a je to ok. Narozdil od toho Zalmannu.

Špičkové zdroje to je fór že? RM 750W už ujde protože má vcelku vychytané pasivní chlazení, ale RM 450-650W tak okouzlující fakt nejsou. A ano to že zdroje RM jsou špičkové pro mě novinka skutečně je, topí to víc než zdroje řady AXi abych zůstal u Corsairu, je to hlučnější nez AXi, kvalita zpracování je nižší než u AXi, odchylky při zátěži na +12V větvi v zátěži jsou větší než u AXi, účinnost je menší než u AXi atd. No, ale RM je prostě špička, když to na netu tvrdí tolik lidí že

Prosímtě, řada RM je X let stará, nevšiml sis, že existuje RMi? Tim samozrejme netvrdim, ze rada AXi je horsi. Je lepsi. Ale ty zdroje? To si 99,9 % smrtelniku do PC neda, protoze jim staci Seasonic/Corsair zdroje za 1200-1400 Kc. A to je v poradku.http://www.eteknix.com/corsair-rmi-series-rm650i...

Prosimte, co tu vlastne resime? Vazne tu resime zdroje, ktere 99,9 % lidi nema a ani mit nebude?

mám rm550 a vůbec o něm nevím- je tichý a netopí,

CX jsem si nekoupil kvůli problémům s větrákem. Jsou prý hlasité. Zbytečný pro mě není, protože zdroj se nemění jako graf. karta.

Tak to pak nechapu, proc sis nekoupil novou VYRAZNE lepsiho nastupce RMi...Hlasite? Bud ujisten, ze vetrak na tve 270x je hlasitejsi. Jinak je lepsi 3x za tri roky vymenit prumerny zdroj za 1200 Kc nez mit jeden 9 let...

Byly vám doporučovány jiné zdroje a vy jste pochopitelně koupil nálepku, aneb, jako když na husu močí!http://www.zive.cz/poradna/slusne-gpu-za-ne-... http://www.czc.cz/seasonic-s12g-550-550w/14... - teď na czc se "slevou".

Pokud mi vrátí peníze, tak si koupím ten odkazovaný a uvidíme.

Za ty peníze jsou i lepší zdroje, jako: http://www.czc.cz/seasonic-ssr-550rm-550w/1... a dokonce trochu ušetříte.

No :D, jelikož mi strhnou peníze za obal, tak to asi vyjde tak, tak :D. Ale děkuji za tip, snad bude ten třetí zdroj v pořádku.

A co říkáte na tento? Klidně bych si o těch 250 Kč připlatil.http://www.czc.cz/evga-supernova-750-g2-pow...

Tento zdroj: http://www.czc.cz/seasonic-s12g-550-550w/14... mám v PC a bzučí v idle aj v záťaži. Starý Seasonic SII12 620 mi odišiel po 3 rokoch. Obidva sú šmejd in China.

Koukám, že vybrat kvalitní zdroj je fakt těžké.