Zjisteni vadne komponenty

Ahoj,po startu se mi rozbehnou vetraky, pocitac kratce pipne a to je tak vse, co se stane. Nenaskoci vubec nic. Potreboval bych zjistil, kterej kus hardware je vadnej.sestava:EVGA nforce 750i SLIcorsair vx550, 550Wcorsair 2x DDR2 1GBintel core 2 duo 2.66 GHzpevnej disk - samsung HD501LJ 500 GB

Odpovědi na otázku

Zkus jinej zdroj a ramky. Takhle na dálku to nedáme, pokud nemáš kde testovat, tak servis.....ale jinak to vidím na popelnici, je to pěkná prehistorie.

alebo grafika

A deska? Kdyby to byla nějaká Intel (dodnes mi jedna běhá s C2Q po updatu) stála tehdy tuším mizerných 2,6 litru a jak se osvědčila. Skenuje mi tam automat. Jen jsem přidal RAM do 8 GB, pro ni je to konečná. Pokud jsi ošidil zdroj nebo desku bude sestava na odpis.

Mozna vadne elyty na MB i ve zdroji.

Zdroj je už měněný, takže to vypadá na základní desku. Intel E7300 je dost historická záležitost, celé je to tak na WXP. Vytáhnul bych HDD, možná zdroj a zbytek svěřil sběrnému dvoru.