» Poradna » Programy

Zjisteni poctu stran v pdf - skript

Dobry den,mam adresar, ve kterem je cca 60 pdf souboru a kazdy ma jiny pocet stran (2, 25, 100, 84 atd). Lze napsat nejaky programek, ktery by mi adresar prosel a secetl pocet stranek v jednotlivych pdf souborech ? Nejradsi bych nejaky .bat soubor, protoze se priznam, ze spoustet treba php skripty neumim.Dekuji moc vsem, kteri mi v tomto roce pomohli s dotazy, ktere jsem zde na zive pokladal. Vetsinou se podarilo vse vyresit.PF 2017

Odpovědi na otázku

Diky,linux mam doma, tak to muzu zkusit. V praci mam Win, tak jsem zkousel udelat ten bat skript, ale napise mi to: pocet_stran.bat(10, 4) Microsoft JScript - chyba pri behu programu: Index prvku pole je mimo rozsah. Skript jsem dal do adresare s pdf soubory. Nevim, jestli neni nekde potreba do toho skriptu vlozit cestu k tomu adresari.

Kdyby ses obešel bez psaní .bat prográmku, na tohle používám 'pdf split and merge' (sourceforge). Všechny soubory přidám do Sloučit/Rozbalit, celou tabulku vyberu, zkopíruji a vložím do Excelu.

Taky dobry napad, zkusim. Diky.

Tak jsem to nainstaloval. Pocet stran mi to ukaze, ale kdyz oznacim celoiu tabulku Ctrl+A a dam Ctrl+V do excelu, tak se mi to nezkopiruje. Jak to mam nakopirovat do toho excelu ? Dekuji.

Tak jsem nakonec nasel programek pdf page count a ten funguje presne podle mych predstav.Diky vsem za reakce.

Jestli popisuješ přesně cos dělal, pak ti uprostřed chybí ještě Ctrl+C.

jee, pardon, ctrl+c jsem delal, ale nenapsal