» Poradna » Počítačové sítě

Zjištění lokace IP adresy

Hledám lokaci IP adresy 84.42.136.149 - když ji zadám sem https://www.iplocation.net/ - tak se mi zobrazí různá města, Praha, Teplice, Brno. Jak je to možné?

Odpovědi na otázku

ta adresa patri upc. upc nema defaultne staticke ip adresy. takze po restartu si modem nacte jinou a ta predchozi se uvolni a nacte si ji modem v jinem meste. easy.

Děkuji za vysvětlení. Toto jsem nevěděl.

Jinak řečeno, není vyloučeno, že mohlo jít o mojí IP adresu, když adresy takto cestují po republice? Mám internet od UPC.

kde ? na fejcbuku o kterém píšeš v jiném dotaze ?Ano stávalo se mi že mi fb před lety hlásil vniknutí s poznámkou Bylli jste to vy, považujte toto za bezpředmětnň

Ty mi připadáš jak Dav z dotazu i chřipce v sinkartě. Furt dokola. Nejste z rodiny ?

Ne

Pozn. Adresy nám občas mění. Když dostanu někde BAN a změní ji, jsem volný, než mě zabanují znovu.

Kristova noho, z toho stejně vůbec nic nezjistíš. Neřeš kraviny a pořádně si FB zabezpeč...

Kolik dotazů sem ještě dáš? Už v jiném postu Ti kolegové radili, že si máš FB lépe zabezpečit.

Lokace: Česká Republika.

a paranoicka tu