» Poradna » Mobily

Zjištění hesel do mobilu

Zdravím. Je nějaký způsob jak zjistit, jestli mi někdo nezjistuje hesla na facebook nebo whatsapp? Kamarádce se přítel opakovaně nabourává do zmíněných aplikací i když zmeni heslo...Díky

Odpovědi na otázku

Podat na dotyčného trestní oznámení na stalking. Až dotyčný bude ve vazbě podávat mýdlo ve sprše, tak ho ty fóry přejdou.Jinak samozřejmě, kde to jde zapnout dvoufázovou autentizaci.

A dá se nějak zjistit jestli v tom mobilu není nainstalovanej nějakej keylogger? Tazatel píše, že se tam ten přítel nabourává opakovaně. Takže předpokládám, že si ta kamarádka aspoň jednou změnila heslo a jestliže se tam on stejně znova dostal, nabízí se keylogger. Nebo něco takovýho může bejt v nějakým PC, odkud se TAKY kamarádka přihlašuje.

A jak to mám poznat? Zařízení v rukou nemám, systémy neznám, způsob zabezpečení také ne. Nejsnazší je opravdu podat na dotyčného trestní oznámení, nechat si udělat znalecký posudek a vyšetření od psychiatra, že dotyčný způsobil psychickou újmu. Potom má velkou pravděpodobnost vazby. Jakmile se tam muklové o někom dozví, že je pedofil nebo obtěžuje ženský, tak si z něj nejbližší návštěvě sprchy udělají děfku. A i kdyby mu nic neprokázali a pustili ho, tak toho zaručeně nechá.

To já vím, že vy ten mobil nemáte v ruce To byla spíš taklová otázka do pléna, nikdy jsem nepotřeboval řešit keylogger v mobilu, tak ani nevím, jestli třeba pro Android existuje. Ale asi jo, "dneska jsou špijóni fšude"

V mobilu těžko. To už spíš v počítači. Každopádně ta dotyčná si má změnit heslo a zapnout dvoufázové ověřování přihlášení přes SMS a bude mít jistotu, že už se tam nikdo nepřihlásí a ještě se v SMS dozví o tom, že to někdo zkouší.

Pokud to její přítel skutečně dělá, tak ho má kopnout do pr... Vůbec nemá smysl s takovým ztrácet čas.