» Poradna » Programy

Živý přenos s green screen

Dobrý den,Znáte někdo nějakou aplikaci, přes kterou bych mohl dělat přímý přenos a měnit pozadí s pomocí green screenu a případně přidání grafiky?Předem děkuji za odpověď.

Odpovědi na otázku

Třeba Zoom (a většina podobných).

A na YouTube?

OBS.

Děkuji. A půjde do počítače přenášet kvalitně obraz videa, které se teď natáčí?

Coze? :D

Z mobilu do počítače.

Z toho mobilu to moc kvalitni nebude. Leda nejakej software, ale ja zadnej na tohle neznam.

A nějakou mobilní aplikaci na živý přenos s green screen?

A ty máš nějaký mobil který výkonově zvládne realtime maskovat greenscreen ve videu nějakým obsahem?

iPhone 11

Jako vtip je to slusne. Ale vazne to nemyslite, ze ne?!

Někdo nějaké jiné doporučení?