» Poradna » O Živě.cz

Zive.cz černá obrazovka s reklamou?

Dobrý den,ode dneška mi zive.cz (tudíž i tato poradna) občas skočí do černé barvy a jsou viditelné pouze reklamy https://ctrlv.cz/1pvN . Jsem nyní v práci a máme tady stroje s Windows 10 a na nich Firefox.Máte stejný problém? Je to dost otravné.Jediné řešení je vždy aktualizování stránky.

Odpovědi na otázku

Ty nemá 1000 záznamov v hosts? Akoto?

Akoto? Práce, samozřejmě doma si užívám AdbIocku.

No být v mé firmě, tak to je na vyhazov z práce!!!

Niektoré firmy sú postavené na hlavu

win 10 ho ignoruji

to bude asi nejaký nový doplnok ContentBlock. Obsah blokuje a zobrazuje len reklamy

Máme zde čisté Firefoxy, netuším čím to je. Až budu doma, tak dám vědět, zda-li se problém projevuje i v jiných prohlížečích bez doplňků blokujících reklamy.