» Poradna » O Živě.cz

Žive.cz a desiatky až stovky mínusových hlasovaní

Dobrý deň,poslednú dobu sa pri nových článkoch začínajú objavovať mínusové hodnotenia a to aj 50 za minútu. Robia s tým niečo programátori webu žive.cz, majú už vymyslené riešenie? Napr. slovenská verzia žive.sk používa hodnotenie viazané na IP. Na žive.cz sa to dá bez problémov oklamať z hociktorého iného prehliadača a režimu Inkognito.

Odpovědi na otázku

Myslis, ze to ma nejaky vplyv na cenu piva?Zo starych harcovnikov na zive.cz, to kazdy ignoruje."slovenská verzia žive.sk používa hodnotenie viazané na IP"pekna hovadina - cele velke sidlisko je schovane pod jednou IP-ckou providera.Takze hlaska "z tejto IP-adresy uz ste hlasovali" a mozem ist do ri*ti.

Pre "minuskarov"http://img24.cz/images/662513087005435174... Nikto nikdy z mojej domacnosti nehlasoval.Kto nepochopi, ze pri nedostatku IPV4 adries ma provider celu stvrt pod jednou IP-ckou, nech si da facku pred zrkadlom.(minuskari 2 dve)

Tak potom tu budú stovky dislajkov a človek potom radšej kašle písať názor pod nejaký článok, keď aj tak to bude vo veľkom zminusované.

Tedy, ty máš ale starosti. Jednoduché, tak nepiš! Než nějaké "minuskování" vadí spíše to, že kdejaké hovado píše pod cizím nickem https://www.zive.cz/poradna/zaloha-dat/sc-20-... úmyslně škodlivé hovadiny a to naprosto beztrestně.

Že to řešíš :) Mě jsou nějaké mínusy naprosto ukradené :)

Souhlasím, také mi přijde, že by 100+- lidí zareagovalo na určité komentáře dislikem. Vypadá to na cílené útoky zive.cz . Znovu se mi totiž občas stává, že stránky načítají neskutečně dlouhou dobu (30-50 vteřin) oproti ostatním.

No ako pozerám: aj tu sa už nadr*balo mínusiek požehnane....A tiež mám dojem, že zive.cz s tým nič nerobí, nemá žiadnu filtráciu pre takéto prípady. A potom stačí v PC jeden robot a už to sype a sype.