» Poradna » O Živě.cz

Zive.cz - Nový boj proti Ad-blocku? (skryté komentáře atd..)

Tak koukám, že zive.cz spustilo novou vlnu proti blokátorum reklam. Při Ad-blocku už nejdou nejen přidávat komentáře pod články, ale už komentáře ani u článku ani v poradně nejdou vidět. Někdo nějaké řešení? :D Doteď mi fungovala jistá cesta jak s blockem přidávat komentáře, ale to dnes už nejde. Díky.----------Dole je vyjádření provozovatele webu (příspěvek od Marek Lutonský)

Odpovědi na otázku

Jenom upozorňuju, že nemám nic proti reklamě. Je to věc, která je živí, ale všechno má své meze. Je to vlastně živě, kdo mě donutilo začít tohle používat. Mít na jedné stránce 9 reklam je totiž opravdu extrém a někdo neví, kdy má dost.

Já bych ti poradil, ovšem sem to psát pochopitelně nebudu....

Co třeba na úschovnu

Jo, a sem dát odkaz, že?

nic nepozoruji...

AdbIock nemám, ale ani reklamy

Je to marný boj s větrnými mlýny . Když už je nezajímají názory nás stálých čtenářů, tak ať si trhnou nohou. Ono se jim to časem projeví na financích a komentáře dle mého názoru opět povolí. Tímhle si opravdu podkopávají svůj vlastní hrob.Ano, štve mne to taky, ale když mi na moje názory a připomínky nikdo nechce odpovědět (ze strany zive.cz) , tak se přeci nebudu doprošovat. Je to jejich web a jejich business. Vím, že je těžké na něčem takovém vydělávat, ale kdy nám dali alespoň nějaké ECHO a dávali nám návrhy, jak si to představujou a čeho se máme obávat, případně i nějaká anketa by nebyla na škodu! Ale je zajímají asi opravdu jenom peníze a marketing, jak na webu vyždímat maximum chechtáků.Už je mi blbý chodit kolem horké kaše, tohle je prostě vrchol co se na českém internetu děje. V zahraničí jsem tohle snad nikdy neviděl.O kvalitě článků ani nemluvě. Co článek, to bulvární kategorie a ještě k tomu špatně napsanej titulek, ve článku je hromada nesrovnalostí a pravopisných chyb, články jsou z důvodu prokliků rozdělovány klidně i na 10 částí atd. ..., atd. ...Osobně jsem zkusil vypnout adb*ock a přečíst si nějaký článek. Hrající reklama mne vyděsila od čtení a animované blikající bannery mi prostě článek nedovolí v klidu ani dočíst. Vezměte si příklad např. z mobilenetu, který má neotravné reklamy týkající se pouze mobilních telefonů nebo IT obecně. U nich samozřejmě reklamy neblokuji, jelikož reklama mi na webu nikterak nezavazí a články si mohu s velkým poklidem dočíst až do konce.Proč chodím vlastně sem na zive.cz už je jenom kvůli této poradně a videím typu Zprávy živě a Týden živě. Vše ostatní už se mi jednoduše zhnusilo jaká je to žumpa.A vyjádření se nejspíš od nikoho nedočkáme, jenom jací jsme paraziti, zloději a kdoví cosi a v Týdnu živě se nám akorát smějou. Můžou být rádi, že mají alespoň nějakou návštěvnost!!!Na zive.cz neblokuju reklamy, že bych jim nechtěl přispět pár haléřů, ale Ukázat celý příspěvek

No hlavně kvalita těch článků je ve stylu CTRL+C - google překladač - zive.cz CTRL+V. Nehledě na to, že mnoho článků nema hlavu ani patu a vyloženě tam píšou blbosti kterým absolutně nerozumí. Ať už to byly rady jak vytáhnout z W10 klíč pro přeinstalaci, které je generický, tak už nastavování routeru, který absolutně nezvládli.

To je velmi zajímavý názor. A taky typicky "české" chování. Furt na něco nadáváte, furt se vám něco nelíbí, ale že byste se na to vykašlali, když se vám to nelíbí, to vás ani nenapadne Domluvte se, místa je tady dost a prostě tenhle svinčík bojkotujte, na den, na dva, na týden. Těm lidem z Živě jste naprosto ukradení a vaše nářky jsou jim tak akorát k smíchu, oni totiž tu vaši povahu znají - "budou pindat, ale stejně sem polezou, tak na co řešit nějaké kverulanty". Pokud si tohle uvědomíte, pak se MOŽNÁ začně něco dít, do té doby můžete dál fňukat, licitovat a ztrácet čas na téhle drbárně s názvem "Poradna".

Nie je útek absolutným riešením. To by sme museli utiecť z ČR/SR do inej EU krajiny, ale aj tam je Brusel, tak by sme utiekli do USA, ale tam sa len tak nedá byť dlhodobo, tak.... A viac by nás to stálo energie ako sa sťažovať. A pokiaľ sa ozve väčšina, niekedy sa čosi zmení. Nie o 100%, ale aj o pár [%] má zmysel

Ne, to není útěk, ale svobodná volba. Proč se vracet na stránky, které mně vadí a otravují? Masochismus? Jen proto, že je na jídelním lístku, si taky nikdo úmyslně nevybírá jídlo, o kterém ví, že je mu po něm vždycky špatně.

Přesně tak jsem to myslel. Jim je tady naprosto ukradené o čem tady lidi tlachají, hlavně že chodí, to je podstatné a za to jsou body (zisk). Je jiom úplně buřt, že úroveň těch článků je naprosto tragická, vždycky se najde "závislách" co se přileze, bude ty nesmysly číst a ještě diskutovat pod článkem. Co klik, to stříbrňák, čtenáři jsou naprosto nedůležití.

Určitě pamatuješ, jak se tu Hloupý Honza vloni někdy v červnu slavnostně loučil. Nejde o to, že byl za chvíli zase zpátky, ale o to, že než ho zamkli, nechali vlákno hezky bobtnat až někam ke 100 příspěvkům. Takže je to opravdu nejspíš přesně tak, jak píšeš.

Ale ide o to kam? Nepoznám niečo podobne komplexné ako zive.cz (zivě, mobilmania, bežná poradňa, profesionalnejšia diskusia, články, osobné pokusy J. Čížka, týden živě a mobilně...) a teda ja osobne nemám na výber (ak vyberám z rovnakej kvality). A plus ak sa mi nepáči niečo vo vzťahu (atypický príklad, ale pre pochopenie), nemením manželku, kamarátku..., ale ozvem sa a snažím sa o konsenzus rozumný čas. Až keď niečo dôležité nejde tolerovať, je možné (vy)meniť

Hele, a napadlo tě někdy jenom nečekat, nerozhlížet se a doufat, ale být sám aktivní? Přemýšlels někdy nad vybudováním alternativy? zase až tak složité to není a když mi pošleš mail, třeba se dozvíš že se už na něčem podobném pracuje Přesněji řečeno pište na singularium@post.com, kdo by chtěl s tímhle žalostným stavem něco podniknout a ne jenom čekat

'ak sa mi nepáči niečo vo vzťahu '... Tady se ale nejedná o žádný vztah! Je to totéž, jako by ses snažil 'o konsenzus rozumný čas' s majitelem Tesco, protože se ti tam nelíbí vzhled prodejny, uspořádání a nabídka zboží, vadí ti hudba a reklamy. Prostě nakoupíš a vypadneš. Nebo můžeš jí do ... Penny, Kauflandu, Lidlu. Nebo k Vietnamcům.

Tady (a nejen tady) jde o naprosto jednoduchou věc. Prohlížení tohohle (a jemu podobných) weby jsou zdarma. Nic tě to nestojí. Jenomže ti lidé to nemůžou dělat zadarmo, musí z něčeho žít. A tak člověk vymyslel reklamu. Slaboduché spoty, obrázky, slogany, které mají stejně slaboduché jedince nasměrovat správnýmn směrem a za ty prostě tyhle redakce inkasují peníze. Pak je ještě druhý způsob, jak se uživit "novinařinou", a sice dělat ji tak, aby měla nějakou cenu a lidé byli ochotní ji kupovat. To tady samozřejmě nepadá v úvahu a podle toho to taky vypadá. Prostá pravda, prosté konstatování faktu. A místo toho, když už se prokoušeš vším tím brakem, hledajíce alespoň náznak nějaké solidní IT novinařiny, tak tě ještě šéfred. dorazí cancama o tom jak jemu a nikomu z redakce reklamy nevadí a proto je to správně Či-li si to shrňme. V moři reklam se semntam objeví článek, co nevypadá úplně jako he žo opsal gymnazista z Novinek.cz, pak tady máme žvanírnu, to je úplný bordel a anarchie (a hlavní důvod návštěvnosti, dle netmonitoru, co si budeme povídat, tak proč by to kdo korigoval když tio sype) a jinak bída s nouzí. Kam chceš odsud utíkat? Kde by sis nějak výrazně pomohl? Nikam. Ony totiž všechny takto zaměřené weby fungují stejně. Byly postaveny na zakázku, nahrnuli tam lidi, aby něco "tvořili" a spustili reklamu; vymalováno, toť vše o co jde.

Přečti si třeba tenhle článek http://www.zive.cz/clanky/5-nejlepsich-syste... .Normálně jsem se zhrozil, co to je za snůšku hovadin, nesmyslů, nepravd a ukázka totálního diletantství. Tak co by ti lidi dělali, kdyby je neživila reklama, živili se sami tím co si myslí že umí? To by ta "žurnalistická" obec do měsíce vymřela hlady

Podľa Teba tlak nič nezmení? A vzťah bol principialny príklad

A jaký tlak si asi představuješ? Že tady všichni napíšou nejlépe aspoň desetkrát, že se jim to nelíbí? Dobře, ovšem takové vlákno ani nikdo nezamkne, protože čím víc tlačících tím větší příjem z reklamy. A co napíšou je zcela podružné, stačí, že klikli. Jediný tlak, který lze účelně vyvinout je odliv - a to radikální - uživatelů. A jsme na začátku, kam asi všichni (a především hromadně) odejdou? Takový pokus už tu jednou byl, vznikla jiná poradna. A výsledek? Ta poradna žije, ale má, alespoň podle počtu příspěvků, menší návštěvnost než Poradna Živě a nezdá se, že by zdejší poradně ubrala uživatelů. Nezanedbatelná část jich funguje v obou poradnách zároveň. A Živě vesele žije dál. To byl celý výsledek tlaku.

Víceméně souhlasím s tím cos napsal, ale je třeba rozlišovat. Máme Poradnu a "Poradnu". tady, už to s Poradnou nemá drahně let naprosto nic společného, je to tolerovaná tlachárna o všem možném a vlastně o ničem a ta je tady pro všechny, kteří chtějí hlavně tlachat, hejtovat a leštit si ego. No a pak by měla být Poradna, kde by chodili lidé ne tlachat a číst nesmysly, ale pro radu. A právě to se aktuálně pomalu rodí. Reklamy tam nenajdeš, protože náklady na provoz jsou minimální, (ano, doména mě stála dvě stovky a roční hosting devadesát korun, to klidně zatáhnu z vlastní kapsy a nebudu hořekovat nad tím jak je všechno drahé a že to nejde a stupidní reklamu obhajovat vysokými náklady) nikoho to nebude živit, (stejně tak jako to tady tu hrstku schopných neživí a přesto umí poradit, ale bohužel musí také čelit hejterům a selfego leštičům) takže rýžovat na lidské blbosti není třeba, nikdo po tobě nebude nic chtít a jediná podmínka pro vstup, bude registrace, protože bez té by to dopadlo přesně tak jak to dopadlo tady. Smyslem není odliv lidí z tohoto chlívku ani vytvořit nějakou další poblbanou sociální síť, smyslem je združit na jednom místě lidi, kteří mají + - společný zájem a z toho co se děje na českém netu se jim zvedá kufr. Pro všechny které by to mohlo zajímat již brzy info na singularium@post.com. Napište si, odpovíme všem.

CZECH NEWS CENTER |  | Microsoft Windows 10 Chrome 53.0.2785.143

Víte, co je na této poradně nejcennější? Jsou tady lidé. Ti, kteří se ptají, i ti, co odpovídají. A taky, že není svázaná registracemi, přihlašováním. Důsledkem jsou občas flejmy, tazatel to někdy schytá, když se nezeptá příliš chytře, ale k odpovědi se nakonec dostane. A o to jde.Kdo chce moderovanou diskuzi, může jít na http://forum.zive.cz. Kdo chce styl poradny, ale větší pořádek, má tady http://pc.poradna.net/ (pořádek taky díky tomu, že je tam méně lidí). A přesto si myslím, že poradna na Živě stále funguje nejlépe.Nechystáme se proto nijak měnit to, co je na této poradně nejlepší: její život.

Cancáš Dnesk nikam neutečeš.

To bol príklad o tom, že nie vždy je riešením útek, alebo prechod inam

Musíš si uvědomit, že jsi jenom obtížný hmyz v tomhle mediálním soukolí. Buď dej pokoj, drž hubu, klikej a bude všechno OK a jak začneš zlobit a vyskakovat, tak Tě plácnou novinama máš po ptákách. A můžeš si stěžovat na lampárně

Možno nie. Ak sa ozve väčšina, môže sa niečo pohnúť aj keď naivný nie som. Ale medialny tlak existuje.

Na jaké vyjádření čekáš? Jak píše Scum (nebo jak psal před týdnem JackBrno, ' Celkově nechápu, proč tady pořád někdo řeší, jak živě funguje. Je to jejich projekt a je jejich starost, jak funguje.'), jednoduše sem přestaň chodit.

"slobodná voľba a demokracia".Máme voľbu. Namiesto "červeného" zive.cz navštevovať "zelené" zive.sk

Dost se divím že to tady ještě "demokraticky" nezamkli a nesmázli, takové kolaborantské téma

tiež som po čase skúsil vypnúť blokovač a máš pravdu, to čo sa na mňa vyvalilo som nečakal ani v najhoršom sne. v každom prípade ale okrem blokovača je napr. vo firefoxe možné použiť režim "Čítačka" (Reader Mode), kde sa zobrazí len samotný článok bez akéhokoľvek balastu. takže aj toto by mohol byť spôsob.

Začíná se to rozmáhat, ale požadavek na vypnutí blokování reklamního lunaparku by měl být uveden hned po otevření stránky, buď vypnu block nebo zavřu stránku. Zpravidla je příště neotvírám, např. Technet....

Tak používej jiný program a lepší !

Je to tedy hnus. Odporný dotěrný reklamy.. No nic, ještě se proti tomu dá docela účinně bránit.. Prozatím vidím jen to, co vidět prostě chci.. a reklamy to rozhodně nejsou.. Přeju hnusnej den těm, kdo se mi snaží vnucovat něco tak stupidního, jako jsou ty absolutně bezvýznamné reklamy..

Opera -> Nastroje -> Pokrocile -> Blokovany obsah.A zadny AD neni treba...

Nie každý chce ťinsku Operu

Jaky je rozdil mezi tim, jestli je cinska, ruska, nemecka, guglovska.....?Paranoia? A kdo je na druhe strane je mi opravdu sumafuk. Navic mluvim o te stare v.12.18.

Je možné, že ide o paranoiu, lebo neviem mať extra dôveru v ruský a čínsky SW (veď aj grafy demokracie na nete sú v tých krajinách nie najlepšie). Plus zvyk je železná košeľa

Před týdnem tady v 'Zámek - konec zive' řešil LDASCZ totéž. Díky situaci se s námi, potažmo s Poradnou rozloučil. Nevidím jediný důvod, proč ho nenásledovat.

CZECH NEWS CENTER |  | Microsoft Windows 10 Chrome 53.0.2785.143

Psali jsme to před několika dny: My nic neblokujeme. Kdybychom snad někdy začali, rozhodně to nebude takhle, kdy to vypadá jako chyba, ale se vší parádou – dozvíte se to.Používáte doplněk, který modifikuje kód našich stránek. Za funkčnost našeho kódu ručíme my – za jeho modifikaci ten, kdo ji provedl. Nechápu, proč se obracíte na nás a ne na tvůrce českého Easylistu. Pište stížnosti autorům filtrů, kde je ťululum schopné pustit do filtrů skrytí všech prvků fieldset na celé doméně a znefunkčnit tak formuláře. Tam jsou ti, kteří střílejí naslepo a netestují důsledky svých kroků. Vy z toho, že někdo bez přemýšlení zablokuje formulářové prvky (a vy si to od něj nainstalujete), viníte nás?Aktualizujte Easylist, už by to snad mělo být pryč. A slíbíte mi, že příště jakoukoli nefunkčnost související s blokátory reklam napřed proberete na https://easylist-czech-and-slovak.tenderapp.com/ a zjistíte si, jestli vám web nepokazil někdo z těchto střelců.

Vy jste zase tento týden na celé dopoledne znefunkčnili komplet zive všem snad kromě majitelů IE, takže člověk tu fakt někdy neví na čem je.

CZECH NEWS CENTER |  | Microsoft Windows 10 Chrome 53.0.2785.143

Ano, za to neseme odpovědnost my. Pokazila se haproxy a části lidí vracela error 500 místo stránek.

Tak občas se stane, že prostě web nefunguje. Být to placená služba, nadával bych. Ale není, tak co bych to řešil.IE jsem odmítal používat už dobách Windows 2000 (možná i na W98), takže jestli to zrovna na IE jelo, tak to nepovažuju za záměr, protože tenhle browser je prostě minoritní, podobně jak Safari.

Výborně. To mi stačí. oficiální vyjádření. Děkuji

Každopádně jsem tedy vypl jistý program a musel jsem se dívat na tohlehttp://jpeg.cz/images/2016/10/15/jpJ9.pngPromiňte, ale i vy musíte uznat, že to je prostě cirkus, který tahá oči, při scrollování se na to nedá ani dívat.

CZECH NEWS CENTER |  | Microsoft Windows 10 Chrome 53.0.2785.143

Já to moc nechápu. Na stránce jsou vidět tři reklamy (ve skutečnosti dvě, ale budiž) – to je takový problém? V redakci nikdo z nás blokování reklamy nepoužívá (snad občas někdo flash), jsme na webu mnohem častěji než kdokoli z návštěvníků a viditelně žijeme. Ale to je nekonečná diskuze, do kterých se už nezapojuji. Dělejte, co chcete.

To že jste a webu častěji než kdokoli z návštěvníků víte prosimvas jak? A to že vám v redakci nevadí reklamy (mimochodem v tak obludne formě jako na živě jsem je viděl opravdu málokde) tedy svědčí o čem?

CZECH NEWS CENTER |  | Microsoft Windows 10 Chrome 53.0.2785.143

Vidím do statistik a vím, jak se tady lidé chovají. To, že nám v redakci nevadí reklamy, svědčí o tom, že nám nevadí reklamy a nerozumíme moc, v čem je problém. To jsem přece psal. Navíc na obrázku byl standardní formát branding a square 300 x 300, které jsou prakticky na každém webu. Není to nic výjimečného jen u nás.Ale to jedno. V redakci se staráme o obsah, já navíc o funkčnost webu, reklamy vůbec neovlivňujeme. Jestli vám vadí, tak buď sem asi nechoďte, nebo si zkuste nějak poradit, já vám nepomohu.

Tak to, že mnozí již dávno odešli a průběžně odcházejí, to se prostě děje. Nasmál bych se, kdyby jich nakonec odešlo tolik, že už by se vám nabídky na prostor na reklamu tolik nehrnuly z důvodu mizerné návštěvnosti vašeho webu.. A co by to pro vás znamenalo..??? Čeho je moc, toho někdy prostě příliš.. Web přeplácaný reklamou je opravdu hnus. Jestliže se reklamní společnosti(kterým např VY jako majitelé webu budou dávat "zelenou" ) budou snažit hyzdit web přeplácáváním reklamních absurdit, pak to návštěvníky prostě a jednoduše přestane bavit.. Každej vám na ty přeplácané stupidní reklamy sere.. To asi stejně tušíte, že..???

CZECH NEWS CENTER |  | Microsoft Windows 10 Chrome 53.0.2785.143

Jenže když se podíváte na www.netmonitor.cz, zjistíte, že Živě nikdy nemělo tak dobrou návštěvnost jako dnes. Co teď? Jinak ale souhlasím: Tohle je skutečně naše riziko, naše výhry i prohry.

ze to zni, ze cim vice lidi, tim vice reklamy

Skoda ze uz nevychazi JNP, zajemců o stránky zive by neubylo. Ne kazdy je hned pokročilý aby mu stacill Computer. Stale novi se rodi, dorustaji i kmeti k snaze znat nepoznane a potřebuji něco do začatku. I ty nové OS. Me reklamy nevadi. Je to nutne zlo za cenu, ze muzu bez registrace sem vstupovat i se ptat. Blokátory nepoužívám.

No a to je přesně ono. Napíšete "na webu", ale myslíte "na tomto webu" a to je sakramentský rozdíl. A to že nikomu v redakci nevadí reklamy opravdu nevěříte ani vy sám. Ono totiž pane Lutonský, koho chleba jíš, toho píseň zpivej, takže asi dost těžko najdete člověka v redakci "a okolí" který vám řekne že to co se tady děje je hnus fialový, kazdy má rád teplej flek ... a dost bych se divil kdyby vy jste byl výjimkou a ty bláboly co tady predhazujete lidem myslel vážně

CZECH NEWS CENTER |  | Microsoft Windows 10 Chrome 53.0.2785.143

Pro zajímavost. Když jsme měli výše zmíněné problémy s haproxy, hledal jsem v redakci, kdo by mi otestoval chování Živě s aktivním blokováním reklam. V prohlížeči neměl blokátor nikdo, musel jsem ho instalovat sám.My jíme náš vlastní chleba. Reklamy jdou do výnosů webu, v nákladech jsou mimo jiné naše mzdy. To je naše píseň, není tady žádné oni a my.

Jste pořádně velký a samolibý kretén, pane Lutonský!

tohle je v pohodě. Mně spíš vadily ty reklamy typu "video overlay" co začaly hulákat chvilku po načtení stránky. V kanceláři to dost vadilo. Nejdřív jsem kvůli tomu začal používat doplněk Muter, aby daný tab prostě nemohl krákorat, posléze jsem to řešil už komplexněji.

Přesně tak, mě osobně normální reklamy nevadí. Ale mám značný problém s vlezlou reklamou která zakrývá obsah webu. Nedej bože když to ještě produkuje nějaké zvuky. Jasně pro inzerenta je to určitě super, protože návštěvník musí vyvinout snahu a věnovat pozornost reklamě, aby tam našel to kouzelné tlačítko, které reklamu umlčí a zavře. Ale po nějaké době to návštěvníka omrzí a začne to řešit blokovačem.

A co tím chtěl básník říct..???My nic, to oni..

CZECH NEWS CENTER |  | Microsoft Windows 10 Chrome 53.0.2785.143

Běžte prosím se stížnosti za tím, kdo vám kód našich stránek změnil a znefunkčnil.

Já si nestěžuji, protože stejně žádnou reklamu nevidím.. Až mě to skoro děsí..

Může za to jedna položka v CZ&SK filtru. Jde zablokovat přidáním této položky do vlastních filtrů: zive.cz#@#DIV[style*="margin"]

CZECH NEWS CENTER |  | Microsoft Windows 10 Chrome 53.0.2785.143

Aha, tak že by to nebyl ten fieldset? Tohle je ale podobný případ: někdo zablokuje divy, kde styl obsahuje margin. Na jedné straně možná na chvilku zmizí nějaká reklama, ale dotyčnému už nevadí, že jinde zablokuje jiný funkční prvek.A hned jsou tady plamenné diskuze, jak Živě zablokovalo přispívání do diskuzí.Prosím, reportujte chybu autorům filtru – v tomto i v dalších případech. V pondělí se s kodérem zkusíme podívat, jestli nezměnit názvy stylů, abychom to opravili. Ale proč uklízet cizí nepořádek?EDIT: Aha, tohle je řádek, kvůli kterému se diskuze vůbec nezobrazí. Kvůli fieldsetu pak nejde napsat příspěvek. A tohle máte na svých počítačích dobrovolně?

Tak dejte tem div s reklamou nejaky inteligentni jednotny class at mame vsichni klid...

Mě to zatím funguje.

CZECH NEWS CENTER |  | Macintosh OS X Chrome 53.0.2785.143

Už by to snad mohlo být OK: https://github.com/tomasko126/easylistczecha... Je ale potřeba aktualizovat filtry.

A není to náhodou skvělé,když napíšete reakci, která se nezobrazí?...Je to něco jako mluvení do vrby.Vykecáte se bez následku. Doporučil bych to jako terapeutický prostředek.

OT: Místo toho, abyste byli rádi, že si můžete přečíst nějaké články zdarma, tak držkujete. Víc než reklama mi tu vadí otravné podbízení Blesku.Měli byste být rádi, že tu nejsou takovéto vyskakovací bannery:STATISÍCE NAŠICH ŽEN HLEDAJÍ ČLENY LÁSKY A ŠTĚSTÍ V TOMTO MÍSTĚ!100% BEZBARIÉROVÝ PŘÍSTUP, ALE PRÁVĚ TEĎ!Většina našich členů jsou ženy, a doufají, že najdou předmět pohlavního styku zde! Odpovědět na několik otázek, aby zjistili, zda máte nárok.