» Poradna » Programy

Zive - napis False pri prihlaseni

kdys sem na Zive jako neprihlasenej, je vsechno vpoho.. ale jak se prihlasim, doprovazi me celim webem Zive napis False , napis je uplne nahore, pismo nejspis verdana. koukal sem do zdroje a napis je uplne na zacatku (pred !DOCTYPE). prikladam par radku:False jinak je vsechno naprosto vpoho, akorat zase nefunguje zasilani odpovedi (kdys pisu prispevek a dam odesilat, funguje to, ale kdys u nakyho ciziho dam odesilat, to nefunguje) ale na to uz sem se ptal driv ... moc dik Ondra

Odpovědi na otázku

Tagy Živě spolehlivě žereFalse[!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.01 Transitional//EN"][html][head]

ja vim, zvlast iframy

pardon - tech par radku mi mily Zive parser vymazal tak se omlouvam - proste je tam neco jako:False(!DOC....tuhle zavorku mi doufam necha

To False na zacatku znamena, ze nejsi na skutecne strance Zive.CZ, ale na falesne Odborne se tomu mezi hackery rika Pharming

jj a kde sem? v cine nebo v indii?