Získání intel chladíče

Chci se zeptat.Objednávám si stolní počítač s procesorem Intel, ale na youtube u unboxingu tohoto procesoru jsem zjistil že má chladič.Procesor http://www.czc.cz/intel-core-i5-4460/152568... Mám zároveň s tím objednaný i tento chladič http://www.czc.cz/silentiumpc-fera-2-he1224... A chci se zeptat. Je možný abych tento chladič z intelu měl v krabičce kde byl procesor originál zabalený ? Není možný že by si to firma od které si ten PC nechám sestavit ten chladič nedala ?

Odpovědi na otázku

Pokud si to necháš sestavit od nějaké normální společnosti a ne nějakého vošousta. Tak ano. Měl by si dostat krabičku, ve které by měl být nepoužitý boxový chladič.

A koukám, že máš odkazy od CZC a ti ho dávají na 100% nazpět.

já třeba od CZC box chladič k i5 dostal hezky zabalený v krabičce od procesoru, vše přibaleno k hotovému počítači.

No tak uvidím no...Když tak jim napíšu email

pokial firma použije tvz.OEM/bulk balenie procesora pre výrobcov zostáv,tak toto balenie na rozdiel od bežného maloobchodného balenia procesorov v papierovej krabici ventilátor neobsahuje,takže záleží od firmy ,ktorá pc zostavuje ,ktoré balenie procesora použije,OEM/bulk balenie je lacnejšie.....

Měli by ti přibalit vše, co k tomu bylo a nepoužili to. Tedy krom box chladiče i třeba nepoužitý zbytek příslušenství k základní desce nebo bedně. Pokud chceš mít jistotu, napiš to do poznámky k objednávce nebo tam rovnou zavolej.

Když já to už mám objednaný a oni to teď sestavují.