» Poradna » Mobily

Získání dat z naformátované paměťové karty

Zdravím,Dnes mi po zapnutí mobilu vyskočila hláška, že je nutné naformátovat paměťovou kartu, načež jsem tak učinil a pochopitelně přišel o data, která na kartě byla...Rád bych tyto data získal zpět, což by snad neměl být neřešitelný problém, a našel jsem na internetu i dost návodů, jak na to. Rád bych ale, jestli to jde i tak , aniž bych jí musel při tom vyndat ze samotného mobilu? Pro její vyndání bych musel mobil odendat z jednorázového krytu, a poté by jim tam již nešel nalepit zpět.

Odpovědi na otázku

Tak v mobilu je zpět nezískáš, to je jistota. Takže s krytem se rozluč. Ale taky si nebuď úplně jistý, že data získáš. On samozřejmě není problém získat data po formátu, který spustíš úmyslně sám. Ale tys ho spustil kvůli tomu, že tě k tomu vyzval telefon a to znamená, že na kartě se vyskytnul nějaký problém. Takže je klidně možné, že je poškozená a nezískáš nic. Příště budeš vědět, že data se musí zálohovat.

Tak to hodně štěstí! "... Dnes mi po zapnutí mobilu vyskočila hláška, že je nutné naformátovat paměťovou kartu, načež jsem tak učinil a pochopitelně přišel o data...""... Rád bych tyto data získal zpět, což by snad neměl být neřešitelný problém..."Úžasné uvažování, data sis dobrovolně zlikvidoval a ještě máš opravdu zajímavou představu, že jejich obnova je vlastně sranda. Já to ov₌sem vidím informovaně optimisticky, data jsou v cloudu. I když pominu naprosto nesmyslný požadavek ji nevyndat.

Zdravím, dnes mi spadla do WC bankovka 100€. Ja som ju VEDOME splachol."Rád bych" bankovku "získal zpět, což by snad neměl být neřešitelný problém""Rád bych ale, jestli to jde i tak , aniž bych jí musel při tom vyndat" WC misu.Pardon, nedalo mi.

dobrý den,je možné že data by bylo možné získat zpět ale od formátování by jste nesměl tu sd kartu nikam zapnout, jinak ta šance na záchranu je minimální. Pár možností je. Ale více než jít podle návodů a rad z fór bych to zkusil poslat do nějaké důvěryhodné firmy která se na tyto věci zaměřuje.Přeji hezký den. Noren

V mobilu s tím neuděláš nic. Jen v PC.

Pokud to jsou důležitá data, tak je normálně vytáhni ze zálohy a nahrej zpátky na zformátovanou kartu. A hlavně neříkej, že nemáš zálohu důležitých dat - tak nechytrý už dneska nikdo není.

Co tu kartu vytahni, udělej bytovou kopii a s tou pracuje v Recovery softu. Třeba on track easy Recovery, .......... , ...... Konkrétní řešení ti neřeknu, musel bych to mít v rukách a taky něco z toho.

ááá, další odborník - "bytová" kopie

ked vynecham pravopis, tak dalsia vec je, ze obraz karty by mu bol nieco platny pred formatom. Teraz uz moze skusat akurat tak recovery partition, priamo na karte.