» Poradna » Programy

Získání (a spuštění) aplikace z iStore bez Apple zařízení

avatar
 | Microsoft Windows 10 Chrome 114.0.0.0

Ahoj,je nějaká možnost, jak získat fyzický soubor (zip,tar) aplikace, která je umístěná na Apple storu? Podobně jako to třeba umí Total Commander na Androidu, kdy z nainstalované appky udělá apk, případně jsou různé mirror repo weby, kde se lze k apk dostat. Nemám žádné Apple zařízení. Cílem je zkusit získat aplikaci (https://apps.apple.com/us/app/isearch-biomed/id1... ) a tu pak spustit v nějakém webovém emulátoru, třeba https://appetize.io. Děkuji.

Mohlo by vás také zajímat

Odpovědi na otázku

avatar
 | Macintosh OS X Chrome 114.0.0.0

Můžeš vyzkoušet třeba google a najít zabalenou app pro iOS. A pak ji do toho emulátoru nahrát.Pokud ji neseženeš, budeš potřebovat iPhone/iPad případně Apple Silicon Mac (pokud autor povolil použití aplikace v MacOS). Nejsnazší je tak ta poslední možnost, protože iOS/iPadOS aplikace se nainstaluje na Mac a je dostupná přes Finder, tam pak stačí složku aplikace zabalit.U iPhone/iPadu je to trošku složitější, existuje nemálo aplikací které umí třeba extrakci dat z backupu, který si vytvoříš v MacOS (a možná v iTunes pod Windows) nebo jsou aplikace které umí zpřístupnit filesystém těch zařízení a tam to najít, zkopírovat... např: https://superuser.com/questions/465394/how-can-... Vždy ale potřebuješ ten iPhone/iPad ve kterém je aplikace nainstalovaná.Alternativou je sehnat si zdrojáky aplikace a v XCode (opět potřeba MacOs) si to zkompilovat, což je mimochodem i možnost jak udělat "sideload" aplikací, základní vývojářský account umožní na jeden iPhone/iPad nainstalovat až 10 takových aplikací.Obávám se že download aplikace z Appstore nějakým fake požadavkem nebude možný, předpokládám že Appstore stahování komunikuje na základě klientského certifikátu, který je spjatý se zařízením a potažmo AppleID

Souhlasím  |  Nesouhlasím  |  Odpovědět
avatar
 | Macintosh OS X AppleMAC-Safari 5.0

nu muzete zkusit jako alternativu zkusit hackintosh pod vmware ... https://gist.github.com/mort3za/33c8551e26850e75c... ale nechapu proc, jste proste nesel na stranky vyrobce a nestahl si tam windows/android verzi... https://isearchbse.com/

Souhlasím  |  Nesouhlasím  |  Odpovědět
avatar
 | Microsoft Windows 10 Chrome 114.0.0.0

Díky. Já úplně do té problematiky této aplikace nevidím, ale rád bych pomohl známému. A dle nějakého vyjádření výrobce, údajně pouze ta verze pro Apple podporuje AI na úrovni ChatGPT, o což známému jde...Vyjádření výrobce "As you likely know, Chat-GPT is the most advanced Natural Language AI developed by OpenAI. PubMed has now been integrated with Chat-GPT on the latest version of our iSearch Biomed app for iOS and Mac."

Souhlasím  |  Nesouhlasím  |  Odpovědět
avatar
 | Microsoft Windows 10 Firefox 114.0

Nu na jejich stránkách nic o tom, že je nějaký rozdíl ve funkcích nepíší.iPubmed / iSearch BiomedCombines Pubmed with a natural language AIAvailable for IOS, MAC, ANDROID, WINDOWS and classify study type acurately including picking out level of evidence pick out entities related to disease process, cases, controls, sample sizes and so on. Now includes Jarvis search summaries - including translation into 110 languages.Pick out similar articles using NLP algorithms summarize full text articles.

Souhlasím  |  Nesouhlasím  |  Odpovědět
avatar
 | Macintosh OS X Chrome 114.0.0.0

Ten Hackintosh ve virtuálu není triviální. Ve Virtualboxu mě to třeba na 10 ani 12 gen intelu nechtělo startovat, ve VMWare to prošlo a i když se mi podařilo nainstalovat WMVare tools, který zvětší paměť pro GPU, tak to stejně jelo jen v nativním - nepoužitelném rozlišení, navíc extrémně pomalu.Ale ve virtuálu poběží Intel verze systému, takže v AppStore nebude mít dostupné aplikace pro iPhone/iPad vůbec, to funguje jen na Apple architektuře.A potvrzuji že na MacOS s Apple Silicon ta aplikace v AppStore pro iOS ke stažení je, stejně tak je i nativní MacOS verze.

Souhlasím  |  Nesouhlasím  |  Odpovědět

Související témata: iStore, Apple zařízení, Získání, Fyzický soubor, Apple.com, Mirror