» Poradna » Ostatní

Zidle k pc do 10000.

Odesla mi zidle doma u pc (normalni kancelarsky lowend cca za 2litry) moje zada si zaslouzi lepsi, tchan mi nabidl, ze mi pod stromecek koupi nejakou lepsi, limit je 10k, mam 190cm a 90kg, mohl byste mi nekdo dat tip?

Odpovědi na otázku

Dnes už bude asi zlevněné : https://www.google.cz/search

To je sice pekny, ale na tohle nemam misto a protoze jsme cechach, tak jsem castku myslel v ceskych korunach, ale kdyz mi posles odkaz na obchod, kde to sezenu v evrope do 10000Kc, tak bych si na to misto udelal

Tak sehnat kvalitní křeslo je problém.Koupil jsem si v dobré víře kožené křeslo, které stálo v 5 litrů v akci za 2,5K, ale zjistil jsem, že díky vystouplému podhlavníku v něm mám ohnutá zádá. Bolest zad se dostavila během dvou dnů.Nkonec to dopadlo tak že jsem si vzal od ženy (lepší) obyčejné textilní křeslo za 2K, které mělo vysokou a rovnou opěrku zad a žena, protože je menší si vzala to kožené.Nicméně to obyčejné křeslo má plastový kříž s kolečkami a plastové područky na kterých je přidělaný sedák i opěrka zad.Po dvou letech područky praskly v místě šroubů, takže následovalo vyrobení kovových profilů, které přenášely váhu z opěráku na sedák a ty se vložily pod područky. Nyní čekám, kdy praskne kříž s kolečkami. (a to vážím 85kg)Poučení - rovné vysoké záda, kovové područky a kříž.

DX racer....jestli seš velkej, jako já, tak si kup K, Fko by tě mačkalo....

Vyskousim na prodejne, akorat se bojim ty pu kuze, ze ve vedru budu zaparenej jak ze sedadel v zigulovi a K se latkovy nedela

to už řeší zase klimatizace

To jsou rady jak noha, taky to resi prestehovat se do podzemi. porizovat klimatizaci za x desitek tisic kvuli tomu aby se mi nelepila zidle za 5k na zadek fakt nehodlam.