» Poradna » Počítačové sítě

Žiadny internet

Dobrý večer,dnes mi prestal fungovať internet.Mám router od TP-Linku..Fungoval spoľahlivo ale začal teraz blbnúť..Bohužiaľ máme nastavenú iba Dynamickú IP a nie statickú lebo to sme nedávali nastavovať a nemáme DNS a IP adresu na ktorú by ma poskytnúť Poskytovateľ Internetu...Toto mi píše pri Dynamickej IP a vždy ma to ako keby hodí naspäť na začiatok stránky http://leteckaposta.cz/153293885 Ďakujem za pomoc

Odpovědi na otázku

nevím, ale od upici mě dnes zlobil opakovaně od 14 hod, třeba zlobí i jinde, též mám tp link

Bohužiaľ,ja nemám UPC ale Livenet ktorý nám dali do bytovky (prímač)

Tak zvedni telefon, zavolej k nim a zeptej se, zda je chyba u nich nebo u tebe. Můžou mít zavirované wifi zařízení, jak se v poslední době dělo, nebo jim něco v těch vedrech odešlo.

...a řekni jim, že tvůj wifi-router od nich nedostane z DHCP serveru nastavení.Přívodní kabel do routeru máš zastrčený a neprokousal ho třeba pes, doufám.

Nemají tvoje děti na hraní živého králíčka?

Zatiaľ nie..Kábel je nový..Volal som im už minule hneď po tom ako to spadlo 1x Krát a povedali mi že niečo reštartujú..potom internet nabehol..nebola by lepšia Statická IP?