Ziaden obraz

Dobry den...vcera som pustil pocitac a monitor nereaguje na ziadny vstup. Skusil som vymenit monitor aj kable aj grafiku...nic stav nezmenilo. Pocitac sa zapne ale obrazovka nedostava vstup. V com moze byt priblem dalej? mna napada uz len motherboard ale cakal by som ze tam porucha da o sebe nejak vediet, nie ze sa pusti a tvari sa ze mu nic neni len nema obraz. Dakujem za napady

Odpovědi na otázku

Pokud máš možnost integrované grafiky, pak připoj monitor do desky.. Zkus reset Biosu.. vyjmutím baterky z desky.. Jumper.. Může to být i zdrojem..

Nemam integrovanu grafiku a neviem co znamena vyjmut baterku z dosky...zdroj bezi, napaja ventilatory dokonca aj na grafike

Baterii na desce snad i vidíš, ne..???viz příklad na obrázku:https://www.google.com/search

A můžou být i vadné paměti RAM..

vsetko ma menej ako rok od vyroby ale hlavne sa mi nechce verit ze pokazena ramka mi zabrani vyslat signal do monitoru....akokolvek pokazeny je tak ma to ma hodit aspon do biosu nie?

Ano.. Mě to při špatném nastavení hodí do Biosu.. To záleží na tom, jak chytrou máš základní desku.. já té mojí říkám, iAsus z170-A.. "i"deska... Rok starý počítač..???Ale ono se může stát i to, že je špatně cokoliv nastaveno a nezobrazí se ti nic..jen černá obrazovka. A v takovém případě je reset Biosu jako dobrá nouzovka a většinou to problém vyřeší..

Vybral som bateriu...ziadna zmena, stale obrazovka nedostava signal a pocitac sa tvari jak keby sa nic nedialo -_-

spoznal by som keby to bola cierna obrazovka...monitor hlasi ze nic nedostava, cize signal k nemu neprudi vobec

1. Vypni zdroj 2. Opatrně vyjmi baterii z desky a počkej tak 3 minuty3. Vlož baterii zpět do desky 4. Zapni zdroj a spusť start Poté by ti měla na obrazovce objevit informace o tvém typu Biosu a HW s nápovědou o stisknutí příslušné klávesnice např.. F1 pro vstup a nastavení Biosu.. tam zvolíš Dafault a dáš Save and exit.. potom případně přenastavíš Bios dle svého..

rovnako ako predtym...No signal detected. monitor nedostava z pc ziadny signal a je uplne jedno aky bios ma

Nepovedlo se..???Jak tam zdroj..??? Grafiku jsi zkoušel vyměnit. Pak tedy nevím.. Budeš s tím počítačem muset navštívit servis, aby tam provedli diagnostiku základní desky.. Případně vyzkoušet jiné komponenty na tu tvoji základní desku..

Píšu jako debil.. Jaký tam máš zdroj..??? Ostatně, všechny části počítače jsou důležité, počínaje procesorem a deskou přes chladič, paměti, grafiku, pc skříň až po zdroj .. a samozřejmě i monitor.. 1 rok starý počítač musí chodit naprosto bez problémů.. Asi budeš muset s tím počítačem do servisu, kde by provedli diagnostiku základní desky... a případně otestovat jiné komponenty..

A co Jumper..???Když nepomohl reset Biosu vyjmutím baterie, pak bys mohl zkusit reset pomocí tzv. "Jumper".. Máš něco takového na desce..??? Študoval jsi vůbec manuál k základní desce..??? Jinak procesor bez integrované grafiky vidím jako velkou nevýhodu.. Co kdybys napsal kompletní seznam HW toho tvýho PC..???

Odcházím do vsi.. Good luck.

tu luck nepomoze ale vdaka za snahu

Až tě napadne i totálně roze.sraný komp - tebou, kým také jiným - přihlaš se.