» Poradna » Mobily

Zhoršená kvalita zvuku mikrofonu

Dobrý den.Mám problém se zvukem mikrofonu při komunikaci převážně na Ts3.Do nedávna bylo vše v pořádku ale teď jsem pro ostatní začal znít jako "robot".Používal jsem cca 10 let starý headset a i po zapůjčení nového problém přetrval.Když pustím test mikrofonu nebo se nahraju a poslechnu tak zním čistě a normálně.Základovou desku používám Asus H97M PLUS.Předem děkuji za všechny odpovědi.

Odpovědi na otázku

Pak to asi bude SW záležitost ne. Takže ty víš co jsi měnil od doby "co to nehraje". Jestliže test je OK, pak je OK HW, pokud připojíš nové zařízení a je špatné - SW problém. Takže bych si asi přeinstaloval ovladač zvuku, klidně i starší - původní, pak i další SW (třeba dodaný s HW zvukovkou má ovladače i pro OS) u desek je to obligátní "balíček". Pokud využíváš nějaký síťový program (aplikaci) případně "komunikátor" pak může i být problém v něm, není tedy od věci test beta či předchozí verze.

A jistě si i projdi co máš spuštěno po startu, jaké "aplikace" tam zbytečně sedí, jaké nové "nepotřebné" služby jsou instalovány, nebo i jaké "ochranné" aplikace prudí.