Zhodnoťte sestavu

Odkaz na košík: www.alfacomp.cz ...

Skříň dokoupím pak zatím to dám do staré. A ještě bych pak dokoupil GK Gigabyte ATI Radeon HD 4870 1GB a propojil přes crossfire s tou co tam mám v košíku :) ... a byl by docela slušný výkon na náročné hry ne ?

Odpovědi na otázku

Já bych k desce pro paměti DDR3 paměti DDR2 nekupovala.

A 4870 stačí jedna na všechno kromě Crysis nebo Lost Planet Colonies v rozlišení 1920x1200 a vyšším.

Nebo nepoužívat vyhlazování a snížit detaily.

Lehnul jsem si na koleje, nakladni vlak stale nejel. Prijela jen lokomotiva

loko,da sa s Tebou spojit cez skype?

Paměti DDR2 do slotu DDR3 asi nedáš, kup si paměti DDR s frekcencí 1066 MHz a nižším časováním ať ti nesnižují výkon a tu grafiku bych rovnou koupil Radeon HD 4870 propojovat ji s Radeonem HD4670 se moc nevyplatí protože ta HD 4870 už tak má výkon i na nejráročnější hry a navíc by ti 2 grafiky neutáhl zdroj, musel by sis kupovat novej.