Zhodnocení výběru komponent v sestavě.

Dobrý den,prosím o zhodnocení mé sestavy (pokud znáte lepší alternativu ve stejném cenovém rozmezí tak šup sem s ní). Snažil jsem se vejít do 20 tisíc Kč. Vím že tam chybí SSD, ale obejdu se bez něho.Seznam:https://www.alza.cz/nakupni-seznamy.htm

Odpovědi na otázku

OS samozřejmě dokoupím později.

a grafiku také dokoupíš později?

Grafika už v seznamu je

jo? a všímáš si dostupnosti?

https://ctrlv.cz/KaI9Vešlo se i to ssd, výkon stejný. Nové i3 je totiž staré i5, v nové generaci došlo ke zvýšení jader ve všech řadách procesorů.

screenshot už je pryč ale s tím procesorem: sice je levnější ale deska vyjde dráž takže nakonec cena vyjde stejně (jsem strašnej laik, kdyžtak mě opravte)

+/- ano. Nicméně zatím je to spíše o několik málo stokorun levnější (při správném výběru, záleží jak to kdo bere), a hlavně získáte výrazně lepší desku. Procesor má také pár drobných zlepšení, byť uznávám, že to je vlastně přeznačená i5 řady 7000.

PS: Samozřejmě že je screen pryč. Nikdo nečeká, že to budete řešit až za skoro měsíc.

A čo chceš zhodnotiť ? Šetrenie na nesprávnom mieste ! Iba 8 GB RAM , a bez SSD/dnes je aj 250GB málo/ ? To ani nestavaj , alebo zmeň názor !

Takže pokud tam nedá SSD, tak je to automaticky nepoužitelný šrot nebo co? 8GB RAM je dneska základ, takže tam nic hrozného opravdu není! Každý nemá desítky tisíc, aby bral 500GB SSD a 3 p*dele RAM!