» Poradna » Ostatní

Zhodnocení sestavy

Acer AL1715ms - LCD 17"AeroCool AeroEngine Jr.-BSFortron FSP400-60PN(PF) 400WDFI LanParty UT NF4-D - nForce4         ;                 ?????????????         ;             neboDFI LanParty NF4SLI-DR - nForce SLI        ???????????Kingston DIMM 1024MB DDR 400MHz Dual Channel Kit CL2Sapphire Atlantis ATI Radeon X800 GT 256 MB, PCI-EAMD Athlon 64 3200+ Venice BOX, 939         ;          ???????????         ;                neboAMD Athlon 64 3000+ Venice BOX, 939         &nbs p;       ???????????Arctic Cooling Freezer 64Maxtor MaXLine Plus III 7L300S0 - 300GB 16MB SATAFDD mechanika černá - 3,5" 1,44MBLG SuperMulti GSA-4165B černá OEM - DVD-R/+R, DualLayerAerocool Turbine 3000Akasa SATA-60-BLUV 60cm Blue UVLogitech Pilot Wheel MouseLogitech Deluxe Keyboard Black CZ OEMMicrosoft Windows XP Home Edition CZ OEMMůžete mi prosím pomoct ještě s výběrem procesoru a zákl. desky? Nevíte kam je na těchto deskách natočeno

Odpovědi na otázku

Nevíte kam je na těchto deskách natočeno vyfukování vzduchu z chladiče procesoru? Můžu použít větřáček Aerocool Turbine 3000 jako zadní větřáček do té skříně? Můžete mi ještě poradit nějaký obchod(se kterým máte dobré zkušenosti) kde by mi pc z vybraných komponent složili a nainstalovali OS. Díky za všechny odpovědi Mike

DFI LanParty UT NF4-D - nForce4         ;  vzal bych tady tuhle, procesor 3000 nebo 3200 rozdíl na výkonu moc velký nebude. Na co FDD? LG mechaniku bych nebral mám s nimi špatné zkušenosti vzal bych nějakého NECA.  TS-BOHEMIAKaždý větráček se dá použít  jako zadní větráček :)

jo moc díky za rychlou reakci ale ten větřáček je 120x120 to nevadí? Já mám zase LG 4160 a ani jeden problém fakt supr. Ještě se chci zeptat co je to SLi a proč bys bral tuhle desku? A ten větřáček nevíš kam bude vyfukovat? Ještě se chci zeptat myslíš že by byli v bohemce schopni sehnat tuto skříň?

Jestli to uvádíš v mm tak by to vadit nemělo:) Jestli jsi s ní spokojen tak do ní běž, ze mě mluví zkušenost kterou s nimi mám:(   SLI nevím co přesně znamená už se to tady probíralo, v ts bohemce když to nebudou mít na skladě tak ti to objednají. Větráček umíš zapojit aby se točiůl vlevo i vpravo.

Ten chladič Arctic Cooling Freezer 64 nemá vrtuly nahoře chladiče ale z boku a to se vyfukuje u každé desky jiným směrem. Je to podle umístění patice tak se ptám jak je to u této desky jeslti někdo neví?

Ještě jsem se díval na tuto desku DFI LanParty UT NF4Ultra-D - nForce4 Ultra možná bude ještě lepší. Jenom u ní se chci zeptat vybral jsem disk SATA a tato deska má pouze 4x SATA II půjde tam ten disk zapojit? Je tato deska lepší?

Myslím že ano, projistotu bych se ještě informoval v obchodě. Tuto desku jsem nikde nenašel takže nemohu posoudit.

hmmm vypadá opravdu nejlíp ze všech:) jdi do toho a potom dej echo jak si s ní spokojen Pizla-ESPES@seznam.cz