Zhodnocení kancelářské sestavy

Zdravím,chtěl bych poprosit o zkontrolování kompatibility sestavy, případně doporučení, jaká komponenta by byla lepší.PC je určeno převážně pro kancelářské použití a CorelDRAW.Cenové rozmezí je cca 12-14 tis.https://www.czc.cz/228520,209976,211890,1893... Děkuji za jakoukoliv odpověď.

Odpovědi na otázku

1. Zdroj je podřadný a vzhledem ke zvolené skříni s umístěním zdroje dole možná ani nebude mít dostatečně dlouhé kabely.2. Bez grafiky to fungovat nebude. Musíš nějakou doplnit, nebo počkat až bude v únoru dostupný Ryzen 5 2400G.3. Paměť zvol DDR4-2666. Doporučuji tuhle:https://www.czc.cz/crucial-ballistix-sport-l...

S tím procesorem jsem to po... neuvědomil jsem si, že AMD nemívá vždy grafiku v cpu.

Počítač nespěchá a počkat měsíc by nebyl problém, otázka je ale jeho cena a cena podporované desky.Další možností je intelhttps://www.czc.cz/intel-core-i5-7400/204097...

Pro Ryzen 5 2400G by měly být použitelné všechny současné AM4 desky (akorát pozor na ty bez výstupů pro monitor). Ale bude to chtít aktualizovat BIOS. Pokud si počítač necháš v CZC sestavit, tak by to neměl být problém.Jinak by cena Ryzen 5 2400G měla být 169USD, což by u más mohla znamenat cca 4800,- Kč.

Určitě si jej nechám sestavit tam. Nevíš ještě, jak je to se zárukou u takto od nich sestaveném pc, zda je na casu pečeť?

Pro kancelář rozhodně lepší Intel Core-i5, než jakékoli AMD.

Vzhledem k tomu, že jsou i5 7400 a tento ryzen výkonově na stejno, vybíral jsem AMD v naivní představě, že 8 vláken bude přece jen na corel lepší. Realitu neznám, o využití jader corelem jsem se toho na netu moc nedozvěděl.

RyZen má hlavně výhodu rozšiřitelnosti!

Corel nepotrebuje viacjadrové procesory, kľudne vezmite Intel s integrovanou grafikou.