» Poradna » Mobily

Zhasnuti displeje při hovoru

dobry den mam lg g2 když chci nekomu zavolat nebo prijmu hovor displey zhasne a nejde snim nic dělat a musim čekat než člověk na druhé straně ukončí hovor mám nove daný displey a nevím co delat?

Odpovědi na otázku

vyhodit a koupit si Lumiu

Která nic neumí... i Hulán už přešel na Android

lumiu vyhodit a koupit si Iphone x

Vypni senzor přiblížení.

you can recalibrate the Motion Sensor located at Settings>Gestures>Motion Sensor Calibration>Then it prompts you to recalibrate.Try shutting off the phone and then back on. Recalibrate the sensor like the 1st response suggested. Then turn the phone off and on again. I did this after the 4.4.2 update and it fixed my issue which was the same experience as yours.ಠ益ಠIt seems working Joe, thank you!The problem was killing me

Tovární nastavení.

A ten displej ti menil servis alebo ty sam? Moze byt problem v tom, ze je senzor prelepeny lepiacou paskou, ktora je pod dispejom. Taktiez moze problemy sposobovat ochranna folia, ak je v mieste senzora velmi poskriabana.

Chová se telefon jinak, než popisuje manuál?'Při příjmu a uskutečnění hovorů snímač blízkosti automaticky vypne podsvícení a zamkne dotykovou obrazovku v okamžiku, kdy zaznamená blízkost objektů při přiblížení telefonu k uchu. Prodlouží se tak životnost baterie a zabrání se nežádoucí aktivaci dotykové obrazovky během hovoru.'

Jenže jemu se displej zhasne i bez přiblížení ;)

Aha, tak to jsem v dotazu přehlédl.

Reklamuj to tam, kde ti měnili displej. Zjevně při tom poškodili senzor přiblížení.