» Poradna » Programy

Zháňam jednoduchý equalizér

Dobrý deň. Zháňam equalizér, ktorý dokáže ovladáť hocijaký človek, aby sa tam dali hlavne ovládať basi a dali dať všeljaké módy napr. hip-hop,jazz,pop atd.

Odpovědi na otázku

Máš tři možnosti: 1/ buď sehnat jedno číslo AR, kde bylo schema a postavit si ho sám, 2/ specializovaný obchod, např. muziker, nebo 3/ nainstalovat SW Audacity, nebo Adobe audition, v obou je ekvalizér součástí SW.

většina přehrávačů má ekvalizér s předvolbami. Winamp určitě a je zdarma.

Ďakujem za radu.