Zformatovany HD

Dobry den vcera mi byl zformatovany hd disk D pomoci advanced system care recovery tool jsem sice smazane soubory obnovil (nevim kolik procent se mi podarilo obnovit) nicmene muj problem je ze soubory se obnovili do jedne slozky nyni mam 100000 soboru v jedne slozce a takovato obnova je mi k nicemu.Znate prosim vas efektivnejsi zpusob obnovy? jde mi hlavne o to aby byli soubory roztizeny do slozek jako puvodnedekuji moc

Odpovědi na otázku

To nejde, informace o tom v jake slozce byl jaky soubor se formatovanim ztratila.

Tak to je to jediné co asi nikdy neobnovíš. Rychlý formát právě odstraní informace o cestách k souborům a odkazy na jejich fyzické umístění na disku.

"...mi byl zformatovany hd disk D ..." A kýmpak byl ten disk zlovolně zformátován?! Chápu, že někteří jedinci nejsou schopni složitějšího slovosledu, ale pan Samoseto to asi nebyl.Na Testdisk je pozdě a stejně by byl mimo schopnosti.

Jedine použiť platený nástroj, https://www.stellarinfo.com/disk-recovery.phpk tomuto xindlu si schrasti crack. Môj obľúbený SW.

Standardní postup obnovy ztracených dokumentů:1) připojení externího média se zálohou.2) Obnova dokumentů ze zálohy.

Tak dlouho radí, ale pořád nepochopil, že položit podobný dotaz znamená současně i oznámení "záloha neexistuje."