» Poradna » Mobily

Zesilovač

Zdar.Nedávno jsem doma našel zesilovač ze starší HIFI věže , je plně funkční,ale potřeboval bych ho zprovoznit.Problém je v tom že nevím jak :DZe zesilovče vede plochý kabel který je takto popsán:CH RGNDCH LGNDMUTESTANDBYTGNDAC-SGND3V310VStačí zapojit jen vstup a volume. Předem dík!!

Odpovědi na otázku

Děkujeme za informaci. Není zač.

Nazdar srandisto! Jak víš, že je plně funkční, když nevíš, jak ho zprovoznit? A pokud jde o ten kabel: na svorky Mute, standby a ještě další bude potřeba připojit nějaký DC potenciál, nebo zem, takže máš hračku na dlouhé zimní večery, než zjistíš, na co co patří. A regulace hlasitosti DC napětím znamená, že jde o podřadný šunt.