» Poradna » Web a internet

Zelená podtržená slova v textu

Dobrý den, mám problém, zhruba od minulého týdne se mi v různých textech zobrazují zelená podtržená slova, na které vždy když najedu myší, se zobrazí malé okno s reklamou a když na slovo kliknu, tak mě to přesměruje na samostatnou reklamní stránku. Většinou reklama souvisí s daným slovem. Pokud například je zeleně zvýrazněno slovo zahraničí, tak mě reklama nasměruje na nějakou cestovní kancelář. A nejvíce se mi tyto zvýrazněné slova objevují na stránce idnes.cz.

Odpovědi na otázku

Volá sa to hypertext - hypertextový odkaz na URL adresu. Je to reklama, zakomponovaná do článku.Skús použiť blokovač reklám.